Azja Express PRZED EMISJĄ W TV: Gra o finał! Zobacz fragmenty 12. odcinka

Azja Express: Zwiastun 12. odcinka

Daria Ładocha rozpoczęła półfinał "Azja Express" w Uzbekistanie. Andziaks i Luka, Paulina Krupińska-Karpiel i Izabela Połeć, Reni Jusis i Remigiusz Dorawa chcą zdobyć immunitet. Tylko u nas możesz zobaczyć fragmenty 12. odcinka przed premierą. Oglądaj program w sobotę, 20 maja o godzinie 20:00 w TVN i Playerze.

"Azja Express" - sezon 3., odcinek 12. - sneak peek

W półfinale "Azja Express" uczestnicy spotkali się w Uzbekistanie. Andziaks i Luka, Paulina Krupińska-Karpiel i Izabela Połeć, Reni Jusis i Remigiusz Dorawa mogą zakwalifikować się do finału programu. Zmagania trzech par rozpoczną się na bezkresnej pustyni. Duety będą musiały pokonać ruchome piaski na... latającym dywanie. Dodatkowo w międzyczasie rozplątać węzeł z jedwabnej nici. Kto jako pierwszy wykona to zadanie?

Premiera 12. odcinka "Azja Express" w sobotę, 20 maja, o godzinie 20:00 w TVN i player.pl.

Azja Express: Podróż na dywanie przez pustynię
Azja Express: Podróż na dywanie przez pustynię Zobacz fragment dwunastego odcinka programu "Azja Express". Źródło: TVN

Po pierwszym dniu wyścigu w Uzbekistanie w "Azja Express" uczestnicy szukali noclegu. Wszyscy byli zmęczeni po wykonaniu kilku zadań. Krupińska-Karpiel i Izabela Połeć, Reni Jusis i Remigiusz Dorawa starali się znaleźć miejsce do spania. Niektórzy mieli obawy, czy uda się przekonać lokalnych mieszkańców, aby zaprosili ich do swoich domów. Pierwsza noc w Uzbekistanie na pewno zapadnie uczestnikom w pamięć. Pary otrzymały wieczorną misję specjalną do wykonania.

Wszystkie odcinki "Azja Express" i "Ameryka Express" obejrzysz w Playerze.

Azja Express: Strach i pierwszy nocleg w Uzbekistanie
Azja Express: Strach i pierwszy nocleg w Uzbekistanie Zobacz fragment dwunastego odcinka programu "Azja Express". Źródło: TVN

Andziaks i Luka, Paulina Krupińska-Karpiel i Izabela Połeć, Reni Jusis i Remigiusz Dorawa w 12. odcinku "Azja Express" walczą o przejście do finału. Ostatnie zadanie, rozłożone na kilka etapów wywoła bardzo dużo emocji. Meta znajduje się w jednym z najdłużej zamieszkanych miast świata – starożytnej Samarkandzie. Daria Ładocha przywita najszybszą parę. Najlepszy duet awansuje do finałowej rozgrywki w trzynastym odcinku!

Azja Express: Kto wygra immunitet i awansuje do finału?
Azja Express: Kto wygra immunitet i awansuje do finału? Zobacz fragment dwunastego odcinka programu "Azja Express". Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości