Azja Express PRZED EMISJĄ W TV: Uczestnicy w szoku! Poradzą sobie osobno?

Azja Express: Adam i Dariusz
Azja Express: Uczestnicy w szoku
Źródło: TVN
Zmiana zasad gry w "Azja Express"! Daria Ładocha zaskoczyła wszystkich. Rozdzieliła pary. Zobacz fragment jedenastego odcinka programu przed premierą w TVN.

"Azja Express" - sezon 3., odcinek 11. - sneak peek

Kończy się podróż uczestników "Azja Express" po Gruzji. Daria Ładocha zaszokowała wszystkich informacją, która zmieniła zasady gry. Formuła jedenastego odcinka totalnie zaskoczyła zgrane duety i będzie dla nich prawdziwym wyzwaniem! Ostatni etap gruzińskiego wyścigu uczestnicy pokonają oddzielnie. Jedna osoba z pary będzie brała udział w grach, druga wyruszy w samotną wędrówkę w kierunku mety. Stawką w 11. odcinku jest bilet do Uzbekistanu. o przejście do kolejnego etapu rywalizują trzy pary: Andziaks i Luka, Paulina Krupińska-Karpiel i Izabela Połeć, Adam Zdrójkowski i Dariusz Zdrójkowski.

Reni Jusis i Remigiusz Dorawa zdobyli immunitet, awansowali do 12. odcinka. W Uzbekistanie rozpoczną nowy etap wyścigu w reality show.

Premiera 11. odcinka "Azja Express" w sobotę, 13 maja, o godzinie 20:00 w TVN i player.pl.

Azja Express: Zwiastun 11. odcinka
Zobacz zapowiedź 11. odcinka programu "Azja Express".
Źródło: TVN

"Azja Express" – premiera w TVN

Premierowe odcinki nowego sezonu "Azja Express" w soboty w TVN i Playerze o godzinie 20:00. Nowa edycja reality show rozpoczęła się 4 marca. Program prowadzi Daria Ładocha. Gwiazdy razem ze swoimi partnerkami i partnerami rywalizowały o wygraną. Trasa wyścigu prowadziła przez Turcję, Gruzję i Uzbekistan.

Wszystkie odcinki "Azja Express" i "Ameryka Express" obejrzysz w Playerze.

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości