Azja Express: Reni Jusis i Remigiusz Dorawa o strachu i odwadze. Szybkie pytania

Reni Jusis i Remigiusz Dorawa udzielili odpowiedzi na pytania związane z "Azja Express". Sprawdź, kto bardziej się bał? Kto dłużej spał? Kto miał więcej ubrań? Poznaj odpowiedzi!

Reni Jusis i Remigiusz Dorawa w "Azja Express"

Reni Jusis i Remigiusz Dorawa jako pierwsza para zakwalifikowali się do półfinałowego odcinka "Azja Express" w Uzbekistanie. Przyjaciele świetnie radzili sobie w reality show. Wspólnie wykonywali zadania. Nie ulegali chwilowym emocjom, ze spokojem i wytrwale pokonywali kolejne etapy wyścigu. odpowiedzieli na serię szybkich pytań m.in.: Kto miał cięższy plecak?, Kto bardziej narzekał?, Kto bardziej bał się?.

Reni i Remi mieli swoje sposoby na odpowiednie spakowanie się. Remigiusz powiedział, ze jego plecak ważył około 15 kilogramów. Możliwe, że powodem tego była większa ilość kosmetyków, które zabrał. Dzięki temu Reni mogła pożyczać od niego krem.

Przyjaciele odpowiedzieli na pytanie: Kto miał więcej ubrań?. "Po równo, gdyż podeszliśmy do tego bardzo odpowiedzialnie. Wzięliśmy minimalną ilość ubrań. ja miałem czarne, a Reni kolorowe, żeby urozmaicić" - stwierdzili Reni Jusis i Remigiusz Dorawa.

"Byliśmy naprawdę odważni. Nie czuliśmy czegoś takiego jak strach, ale ciekawość - co przyniesie kolejny dzień?" - powiedziała Reni.

Pomimo trudności, Reni i Remigiusz starali się mieć pozytywne nastawienie. "Wspieraliśmy się. Umówiliśmy się przed wyjazdem, że nie narzekamy" - wyznała Reni. "Ja pod nosem sobie gadałem" - dodał Remigiusz.

Azja Express: Reni i Remigiusz zdobyli immunitet
Azja Express: Reni i Remigiusz zdobyli immunitet Zobacz fragment dziesiątego odcinka programu "Azja Express". Źródło: TVN

"Azja Express" – finał w TVN

Finał 3. serii "Azja Express" 27 maja 2023 r., o godz. 20:00 w TVN i Playerze. Nowa edycja reality show rozpoczęła się 4 marca. Program prowadzi Daria Ładocha. Gwiazdy razem ze swoimi partnerkami i partnerami rywalizowały o wygraną. Trasa wyścigu prowadziła przez Turcję, Gruzję i Uzbekistan.

Wszystkie odcinki "Azja Express" i "Ameryka Express" obejrzysz w Playerze.

Azja Express: Gra o amulet i feria kolorów
Azja Express: Gra o amulet i feria kolorów Zobacz fragment dwunastego odcinka programu "Azja Express". Źródło: TVN

Reni Jusis i Remigiusz Dorawa w "Azja Express"

Reni Jusis to wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Ukończyła studia na Akademii Muzycznej w Poznaniu. Jest laureatką sześciu Fryderyków oraz licznych nagród muzycznych. Na polskiej scenie zadebiutowała 25 lat temu albumem "Zakręcona". Wydała 9 solowych płyt. Jej największe przeboje to m.in.: "Zakręcona", "Kiedyś cię znajdę", "Nigdy ciebie nie zapomnę", "Magnes". Ma dwoje dzieci – syna Teofila i córkę Gaję. Reni Jusis zaprosiła do udziału w "Azja Express" swojego przyjaciela. Remigiusz Dorawa jest ogrodnikiem i architektem krajobrazu. Tworzy oraz projektuje ogrody, wnętrza i roślinne dekoracje.

Azja Express: Reni i Izabela w zupełnie innym świecie
Azja Express: Reni i Izabela w zupełnie innym świecie Zobacz fragment szóstego odcinka programu "Azja Express". Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości