Azja Express PRZED EMISJĄ W TV: Kłopoty w drodze do finału

Azja Express: Kłopoty w drodze do finału

Reni Jusis i Remigiusz Dorawa oraz Paulina Krupińska-Karpiel i Izbaela Połeć walczyli o awans do finałowego etapu wyścigu. Mieli trudności podczas podróży. Zobacz fragment 13. odcinka "Azja Express" przed premierą w TVN.

"Azja Express" - sezon 3., odcinek 13. - sneak peek

Reni Jusis i Remigiusz Dorawa oraz Paulina Krupińska-Karpiel i Izbaela Połeć rywalizowali ze sobą o awans do finałowego etapu "Azja Express". W Taszkencie Daria Ładocha zleciła im zadania, które mieli wykonać w walce o przejście do najważniejszej części programu. Podczas podróży musieli zatrzymać się, co spowolniło ich w drodze do punktu kontrolnego. Andziaks i Luka zdobyli immunitet w 12. odcinku. Jako pierwsza para zapewnili sobie udział w ścisłym finale reality show.

Azja Express: Zwiastun 13. odcinka
Azja Express: Zwiastun 13. odcinka Zobacz zapowiedź finałowego odcinka "Azja Express". Źródło: TVN

"Azja Express" – finał w TVN

Premiera finałowego odcinka "Azja Express" w sobotę, 27 maja, o godzinie 20:00 w TVN i player.pl. Program prowadzi Daria Ładocha. Uczestnicy wyruszyli w podróż po Azji. Ich celem było pokonanie wyznaczonej trasy w jak najkrótszym czasie. Zdani sami na siebie, musieli zorganizować sobie wyżywienie, dach nad głową oraz transport. Mieli do dyspozycji jednego dolara dziennie. Gwiazdy razem ze swoimi partnerkami i partnerami rywalizowały o wygraną. Trasa wyścigu prowadziła przez Turcję, Gruzję i Uzbekistan. Wyzwanie w programie podjęło 8 par. Uczestniczki i uczestnicy trzeciej edycji "Azja Express" to: - Andziaks i Luka - Kasia Gąsienica i Andrzej Gąsienica - Reni Jusis i Remigiusz Dorawa - Paulina Krupińska-Karpiel i Izabela Połeć - Czesław Mozil i Dorota Mozil - Wojtek Łozowski i Bartosz Kochanek - Krystian Pesta i Oliwia Pesta - Adam Zdrójkowski i Dariusz Zdrójkowski

Wszystkie odcinki "Azja Express" i "Ameryka Express" obejrzysz w Playerze.

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości