Azja Express PRZED EMISJĄ W TV: Polscy testerzy parówek - Andziaks i Luka

Azja Express: Polscy testerzy parówek - Andziaks i Luka

Andziaks i Luka energicznie wykonywali zadania w walce o zwycięstwo. Uczestnicy byli głodni. Postanowili spróbować parówek. Jak sprawdzili się w roli testerów? Zobacz fragment finałowego odcinka "Azja Express" przed premierą w TVN.

"Azja Express" - sezon 3., odcinek 13. - sneak peek

Andziaks i Luka nie mogli oprzeć się parówkom... Poprosili sprzedawców na targu, aby poczęstowali ich. Wcieli się w role polskich testerów parówek. Gorączkowe poszukiwania na Bazarze Chorsu - jednym z najstarszych targowisk Azji Środkowej, były wyzwaniem. Finałowe zadania wymagały zaangażowania, siły i wytrwałości. Rzęsista ulewa skutecznie utrudniała realizację misji.

Azja Express: Zwiastun 13. odcinka
Azja Express: Zwiastun 13. odcinka Zobacz zapowiedź finałowego odcinka "Azja Express". Źródło: TVN

"Azja Express" – finał w TVN

Premiera finałowego odcinka "Azja Express" w sobotę, 27 maja, o godzinie 20:00 w TVN i player.pl. Program prowadzi Daria Ładocha. Uczestnicy wyruszyli w podróż po Azji. Ich celem było pokonanie wyznaczonej trasy w jak najkrótszym czasie. Zdani sami na siebie, musieli zorganizować sobie wyżywienie, dach nad głową oraz transport. Mieli do dyspozycji jednego dolara dziennie. Gwiazdy razem ze swoimi partnerkami i partnerami rywalizowały o wygraną. Trasa wyścigu prowadziła przez Turcję, Gruzję i Uzbekistan. Wyzwanie w programie podjęło 8 par. Uczestniczki i uczestnicy trzeciej edycji "Azja Express" to: - Andziaks i Luka - Kasia Gąsienica i Andrzej Gąsienica - Reni Jusis i Remigiusz Dorawa - Paulina Krupińska-Karpiel i Izabela Połeć - Czesław Mozil i Dorota Mozil - Wojtek Łozowski i Bartosz Kochanek - Krystian Pesta i Oliwia Pesta - Adam Zdrójkowski i Dariusz Zdrójkowski

Wszystkie odcinki "Azja Express" i "Ameryka Express" obejrzysz w Playerze.

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości