Azja Express: Paulina i Iza zdradziły, kto więcej jadł podczas wyścigu. Szybkie pytania

Azja Express: Szybkie pytania - Paulina i Izabela
Źródło: TVN
Paulina Krupińska-Karpiel i Izabela Połeć podsumowały swój udział w "Azja Express". Odpowiedziały na szybkie pytania dotyczące reality show. Dowiedz się, kto więcej jadł? Kogo bolały nogi? Kto chciał zrezygnować? Poznaj odpowiedzi!

Paulina Krupińska-Karpiel i Izabela Połeć w "Azja Express"

Paulina Krupińska-Karpiel i Izabela Połeć zakwalifikowały się do grona trzech najlepszych par w "Azja Express". Przyjaciółki stworzyły zgrany duet. Uzupełniały się podczas wyścigu. Wspólnie wykonywały misje. Miały swoje sposoby na złapanie stopa. Odpowiedziały na serię szybkich pytań, m.in.: Kto miał cięższy plecak, ?Kto zabrał więcej kosmetyków w podróż?, Kto dłużej spał?, Kto więcej jadł?, Kto częściej chciał zrezygnować?.

Paulina i Iza zgodnie stwierdziły, że plecak Izy był cięższy. "Iza miała 5 kilogramów jedzenia w plecaku. Bardzo dużo orzeszków i batonów proteinowych" - powiedziała Paulina. prowadząca "Dzień Dobry TVN" wyznała, ze to ona zabrała ze sobą więcej kosmetyków. "Samoopalacz, zmyłam go na pierwszej misji. Z rozwojem tego programu jestem coraz bledsza". Z powodu ciężkich plecaków czasami odczuwały ból pleców.

Paulina spała dłużej, bo takie ma przyzwyczajenie. Iza wyznała: "Ja nawet, jak nie miałam dzieci, to nie lubiłam długo spać.".

W odpowiedzi na pytanie Kto bardziej narzekał? wspólnie wyznały, ze żadna z nich. Po chwili dodały: "Zobaczymy, jaka była rzeczywistość. (...) Każdego można na czymś złapać.".

Obie z łatwością i skutecznie łapały stopa. "Nie stałyśmy długo nigdy, jeżeli chodzi o łapanie stopa. Po pierwszych dniach, jak stałyśmy 9 minut - wydawało się nam, że to trwa wieczność. To było coś zaskakującego" - wyznała Paulina.

Azja Express: Paulina i Izabela wygrały immunitet i pieniądze
Zobacz fragment pierwszego odcinka programu "Azja Express".
Źródło: TVN

"Azja Express" – finał w TVN

Finał 3. serii "Azja Express" 27 maja 2023 r., o godz. 20:00 w TVN i Playerze. Nowa edycja reality show rozpoczęła się 4 marca. Program prowadzi Daria Ładocha. Gwiazdy razem ze swoimi partnerkami i partnerami rywalizowały o wygraną. Trasa wyścigu prowadziła przez Turcję, Gruzję i Uzbekistan.

Wszystkie odcinki "Azja Express" i "Ameryka Express" obejrzysz w Playerze.

Azja Express: Paulina i Bartek wzruszeni historią uchodźców
Zobacz fragment szóstego odcinka programu "Azja Express".
Źródło: TVN

Paulina Krupińska-Karpiel i Izabela Połeć - kim są?

Paulina Krupińska-Karpiel jest jedną z prowadzących "Dzień Dobry TVN", w duecie z Damianem Michałowskim. W TVN Style prowadziła m.in. programy: "Klinika urody" i "Wychować i nie zwariować". Jest absolwentką studiów na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Zdobyła tytuł Miss Polonia. 2012. W wyborach Miss Universe została Miss Photogenic. Prywatnie jest żoną wokalisty zespołu Zakopower – Sebastiana Karpiela-Bułecki. Mają dwójkę dzieci: córkę Antoninę i syna Jędrzeja. Paulina Krupińska-Karpiel w programie "Azja Express" wzięła udział z przyjaciółką. Izabela Połeć jest modelką i właścicielką agencji Casting Studio. Ma czworo dzieci.

Azja Express: Chwile grozy podczas jazdy
Zobacz fragment dziesiątego odcinka programu "Azja Express".
Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Dziś premiera The Traitors. Zdrajcy! Zobacz fragmenty reality show przed emisją w TVN

Dziś premiera The Traitors. Zdrajcy! Zobacz fragmenty reality show przed emisją w TVN

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!