Azja Express: Najlepsze momenty z 5. odcinka

Azja Express: Najlepsze momenty z 5. odcinka
Źródło: TVN
Zobacz skrót z piątego odcinka, nowego sezonu programu "Azja Express".

"Azja Express" - sezon 3., odcinek 5.

Piąty odcinek rozpoczęły zmagania z ludowym tańcem zeybek. Kolejny etap przeniósł uczestników w świat starożytnych ruin Indiany Jonesa i pirackich przygód Kapitana Jacka Sparrowa i mimo, że nie wszyscy zdali egzamin z wiosłowania naprzód, to wszyscy bawili się znakomicie.

Paulina Krupińska-Karpiel i Izabela Połeć oraz Kasia Gąsienica i Jędrek Gąsienica walczyli o amulet - grali w statki. Kasia i Jędrek zdobyli amulet wartości 10 tysięcy złotych i złotą kartę.

Ostatni etap wyścigu przed metą immunitetową to około 200 kilometrów. Szukanie transportu na taką odległość to sztuka wymagająca sprytu, zimnej krwi i stalowych nerwów. Żeby nie było zbyt łatwo, uczestnicy musieli jeszcze wykonać misję fotograficzną.

Daria Ładocha na mecie 5. odcinka zaskoczyła pary kolejnym wyzwaniem. Do finałowego etapu walki o immunitet zakwalifikowały się trzy pary: Andziaks i Luka, Paulina Krupińska-Karpiel i Izabela Połeć oraz Adam Zdrójkowski i Dariusz Zdrójkowski musieli dostarczyć prowadzącej lokalne słodycze o smaku różanym. Adam z tatą wygrali immunitet, zakwalifikowali się do 7. odcinka.

Wszystkie odcinki "Azja Express" i "Ameryka Express" obejrzysz w Playerze.

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie