Azja Express: Szok i niedowierzanie! Najlepsze momenty z 11. odcinka

Andziaks, Luka, Paulina Krupińska-Karpiel, Adam Zdrójkowski i ich partnerzy przeżyli szok. Musieli się rozdzielić! Stawką w grze były bilety do Uzbekistanu dla dwóch najlepszych par. Zobacz skrót z jedenastego odcinka "Azja Express".

"Azja Express" - odcinek 11.

Na początku jedenastego odcinka Daria Ładocha rozdzieliła pary. Uczestnicy byli w szoku, gdy okazało się, że będą wykonywać misje oddzielnie. Andziaks, Izabela Połeć i Dariusz Zdrójkowski byli graczami. Luka, Paulina Krupińska-Karpiel i Adam Zdrójkowski ścigali się. Wyniki gier miały wpływ na ułatwienia dla ścigaczy podczas ostatniego etapu reality show w Gruzji.

Pierwsze zadanie graczy odbyło się w legendarnej rezydencji Romanowów. Dotyczyło drogocennych jajek Faberge. Ścigacze mieli odnaleźć dom, w którym mieszkała matka Stalina. Następnie sprawdzić się w roli idealnej gospodyni i gospodarza i wyprasować odzież żelazkiem na węgiel.

Wszystkie odcinki "Azja Express" i "Ameryka Express" obejrzysz w Playerze.

Daria Ładocha prowadziła grę o amulet, w której rywalizowali ze sobą: Andziaks, Izabela Połeć i Dariusz Zdrójkowski. Izabela pokonała rywali. Wygrała amulet oraz ułatwienie dla Pauliny w kolejnym zadaniu. W Tibilisi ścigacze zorganizowali tradycyjne gruzińskie przyjęcia. Na supry mieli zapewnić gościom jedzenie i wino oraz zaprosić biesiadników. Uczty wprawiły wszystkich w dobre humory.

Paulina Krupińska-Karpiel, Luka i Adam Zdrójkowski dotarli do legendarnego pomnika Matki Gruzji. Mieli rozwiązac quiz, a następnie przejechać się tyrolką. Andziaks, Izabela Połeć i Dariusz Zdrójkowski czekali na nich w ogrodzie botanicznym. Połączone pary ścigały się do mety.  

Adam Zdrójkowski i Dariusz Zdrójkowski odpadli z "Azja Express". Rywalizacja była bardzo wyrównana. o eliminacji zdecydowały minuty. W Uzbkistanie o wygraną w programie będą walczyć: Reni Jusis i Remigiusz Dorawa, Paulina Krupińska-Karpiel i Izabela Połeć oraz Andziaks i Luka.

Azja Express, sezon 3, odcinek 11

Azja Express: Uczestnicy w szoku
Azja Express: Uczestnicy w szokuTVN
wideo 2/9

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości