Azja Express: Najlepsze momenty z 1. odcinka

Azja Express: Najlepsze momenty z 1. odcinka
Źródło: TVN
Zobacz skrót z pierwszego odcinka, nowego sezonu programu "Azja Express".

"Azja Express" - sezon 3., odcinek 1.

Nowy sezon "Azja Express" rozpoczął się w Stambule. Prowadząca program Daria Ładocha i osiem nowych, pełnych energii par, zerwało się o świcie i ruszyło w kierunku Uzbekistanu, do którego dotrą najwytrwalsi i najszybsi.

Pary w trzecim sezonie "Azja Express" to: Andziaks i Luka, Kasia i Andrzej Gąsienicowie, Reni Jusis i Remigiusz Dorawa, Paulina Krupińska-Karpiel i Izabela Połeć, Czesław Mozil z żoną Dorotą, Wojtek Łozowski i Bartosz Kochanek, Krystian Pesta z siostrą Oliwią, Adam Zdrójkowski z tatą Dariuszem.

Pierwsza misja polegała na odnalezieniu plecaków, które od samego początku są znakiem rozpoznawczym programu. Jak zwykle droga do ich zdobycia była kręta, stroma, zatłoczona i najeżona zaskakującymi przeszkodami.

Trzy pary, które najszybciej wykonały wszystkie zadania, stanęły do walki o amulet wart pięć tysięcy złotych. Zwycięzcy otrzymali również Złotą Kartę, która w tym sezonie jest nowością i może mieć duży wpływ na przebieg wyścigu. Szybkie starcie rydwanów na majestatycznym konstantynopolitańskim Hipodromie i można było ruszać w kierunku zielonej Bursy.

Niektórym Stambuł spodobał się tak bardzo, że zmierzch zastał ich w centrum miasta, co bardzo utrudniło szukanie noclegu.

Po pierwszej nocy, pary wyruszyły w kierunku mety, a drogę umilał im kontakt z tureckim poematem, który musieli wykuć na pamięć.

Pierwsza para na mecie zdobyła immunitet, a pozostali rozpoczęli zmagania w kolejnym odcinku.

Wszystkie odcinki "Azja Express" i "Ameryka Express" obejrzysz w Playerze.

podziel się:

Pozostałe wiadomości

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!