Azja Express: Ile ważyły plecaki Andziaks i Luki? Szybkie pytania

Azja Express: Szbkie pytania - Andziaks i Luka
Źródło: TVN
Andziaks i Luka odpowiedzieli na serię szybkich pytań dotyczących "Azja Express". Dowiedz się, jak ciężkie były ich plecaki? Kto więcej jadł? Kto bardziej się bał? Poznaj odpowiedzi!

Andziaks i Luka w "Azja Express"

Andziaks i Luka jako pierwsza para zakwalifikowali się do ścisłego finału w 3. sezonie "Azja Express". Małżonkowie ujawnili szczegóły dotyczące ich udziału w reality show. Wspominali wyścig w programie. Odpowiedzieli na kilka pytań, m.in.: Kto miał cięższy plecak?, Kto się bardziej bał? Kto częściej chciał zrezygnować?

Luka wyznał, że miał cięższy plecak niż Andziaks. Głównie dlatego, że żona przekazywała mu swoje różne rzeczy do noszenia. "Na początku spakowaliśmy się tak, że chyba mieliśmy po równo. Później, co jakiś czas były mi dorzucane pewne ciężary - np. prostownica..." - powiedział youtuber. Doceniamy poświęcenie Luki. Angelika miała więcej ubrań. Ich plecaki ważyły ok. 16 kilogramów.

Andziaks była zawsze pierwsza gotowa do działania. Wstawała rano i szykowała się do wyjścia. "Dłużej spał Luka. Ja już czekałam wymalowana gotowa. W pierwszym odcinku czekałam, aż ktoś nas obudzi" - wyznała.

Małżonkowie starali się dbać o higienę, jak mieli możliwość, to kąpali się wspólnie. Andziaks stwierdziła, że to ona bardziej narzekała, ale Lukę częściej bolały nogi. Luka docenił odwagę i wytrwałość żony podczas wykonywania zadań. Andziaks często nadzorowała ich wspólne działania. Organizowała też transport, ponieważ z łatwością mogła nawiązać kontakt z kierowcami. "Zawsze kobiecie łatwiej jest złapać stopa" - powiedziała.

Azja Express: Andziaks i Luka płynęli tyłem na łódce
Zobacz fragment piątego odcinka programu "Azja Express".
Źródło: TVN

"Azja Express" – finał w TVN

Finał 3. serii "Azja Express" 27 maja 2023 r., o godz. 20:00 w TVN i Playerze. Nowa edycja reality show rozpoczęła się 4 marca. Program prowadzi Daria Ładocha. Gwiazdy razem ze swoimi partnerkami i partnerami rywalizowały o wygraną. Trasa wyścigu prowadziła przez Turcję, Gruzję i Uzbekistan.

Wszystkie odcinki "Azja Express" i "Ameryka Express" obejrzysz w Playerze.

Azja Express: Andziaks żałuje, że nie chodziła na siłownię
Zobacz fragment dwunastego odcinka programu "Azja Express".
Źródło: TVN

Andziaks i Luka - kim są?

Andziaks i Luka - Angelika Trochonowicz i Łukasz Trochonowicz, należą do najpopularniejszych influencerów w Polsce. Mają setki tysięcy obserwatorów na YouTube, Facebooku i Instagramie. W mediach społecznościowych dzielą się wydarzeniami z życia osobistego, relacjonowali m.in.: ślub i wesele oraz poród córki Charlotte Elizabeth. Andziaks i Luka poznali się osiem lat temu w warszawskim klubie. Pobrali się latem 2022 roku. Udział w "Azja Express" był dla nich także podróżą poślubną.

Azja Express: Andziaks płakała ze strachu
Zobacz fragment dziewiątego odcinka programu "Azja Express".
Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Dziś premiera The Traitors. Zdrajcy! Zobacz fragmenty reality show przed emisją w TVN

Dziś premiera The Traitors. Zdrajcy! Zobacz fragmenty reality show przed emisją w TVN

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!