Azja Express: Gwiazdy spełniły marzenia z partnerami!

Azja Express: Uczestnicy o swoich partnerach z programu
Źródło: TVN
Udział w "Azja Express" był marzeniem uczestników. Dlaczego zaprosili na wyprawę swoich partnerów? Posłuchajcie, co powiedzieli!

Uczestnicy "Azja Express" o partnerach

Andziaks, Luka, Kasia Gąsienica, Jędrek Gąsienica, Paulina Krupińska-Karpiel, Czesław Mozil i Adam Zdrójkowski wyjaśnili, dlaczego zdecydowali się na udział w programie "Azja Express". Są fanami reality show. Było to ich marzenie. Podróż po Azji była doskonałą przygodą. Uczestnicy razem ze swoimi partnerami podjęli wyzwanie.

Moim marzeniem było wzięcie udziału w programie "Azja Express". Wiedzieliśmy, że jeżeli kiedyś będzie taka możliwość i okazja, to albo ja zabiorę Luke, albo Luka zbierze mnie i zawsze pójdziemy razem. Z nikim innym nie przeżyłabym tego programu - powiedziała Andziaks.

Nie miałem wyjścia musiałem jechać z Kaśką - zażartował Jędrek Gąsienica.

Iza jest moją przyjaciółką od wielu, wielu, ładnych lat. My się naprawdę bardzo dobrze znamy, wiemy o sobie praktycznie wszystko. Cały czas się lubimy, kochamy. Z tego programu wróciłyśmy jeszcze bardziej zbudowane. Nie wróciłyśmy na tarczy, tylko z tarczą - wyznała Paulina Krupińska-Karpiel.

Nie wyobrażam sobie innej osoby, którą chciałbym zaprosić do takiej ekstremalnej sytuacji. My z Dorotą bardzo dużo podróżujemy. Bardzo dużo sytuacji przeżyliśmy - skomentował Czesław Mozil.

Moim kompanem był mój tata Dariusz. Wiedziałem, że taką przygodę chciałbym przeżyć z nim. jest obieżyświatem, lubi wyzwania, bardzo dobrze sobie radzi. Fajne było to, że dopełnialiśmy się międzypokoleniowo - powiedział Adam Zdrójkowski.

"Azja Express" – premiera w TVN

Premierowe odcinki nowego sezonu "Azja Express" w soboty w TVN i Playerze o godzinie 20:00. Nowa edycja reality show rozpoczęła się 4 marca. Program prowadzi Daria Ładocha. Gwiazdy razem ze swoimi partnerkami i partnerami rywalizowały o wygraną. Trasa wyścigu prowadziła przez Turcję, Gruzję i Uzbekistan.

Premiera 6. odcinka "Azja Express" w sobotę, 8 kwietnia, o godzinie 20:00 w TVN i player.pl.

Wszystkie odcinki "Azja Express" i "Ameryka Express" obejrzysz w Playerze.

Azja Express: Zwiastun 6. odcinka
Zobacz zapowiedź 6. odcinka programu "Azja Express".
Źródło: TVN

"Azja Express" – uczestnicy

Uczestniczki i uczestnicy trzeciej edycji "Azja Express" to: - Andziaks i Luka - Kasia Gąsienica i Andrzej Gąsienica - Reni Jusis i Remigiusz Dorawa - Paulina Krupińska-Karpiel i Izabela Połeć - Czesław Mozil i Dorota Mozil - Wojtek Łozowski i Bartosz Kochanek - Krystian Pesta i Oliwia Pesta - Adam Zdrójkowski i Dariusz Zdrójkowski

Zobacz wideo:

Azja Express: Uczestnicy oceniają 1. odcinek
Zobacz wideo.
Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie