Azja Express: Dlaczego Kasia Gąsienica zabrała w podróż suknię na wesele? Szybkie pytania

Kasia i Jędrek Gąsienica zdradzili szczegóły swojego udziału w "Azja Express". Czy plecak Kasi był ciężki, bo spakowała suknię? Małżonkowie odpowiedzieli na kilka pytań dotyczących reality show. Dowiedz się więcej!

Kasia i Jędrek Gąsienia w "Azja Express"

Kasia i Jędrek Gąsienica w serii szybkich pytań i odpowiedzi zdradzili szczegóły dotyczące wyścigu w "Azja Express". Małżonkowie nie zgadzali się w kwestii ciężkości plecaków. Kasia uważała, że jej bagaż ważył więcej. Jędrek stwierdził: "Ja miałem cięższy plecak, bo ty wszystko, co miałaś najcięższe mi władowałaś. Kosmetyczkę, ja miałem całą i prostownicę". Kasia odpowiedziała: "Nie prawda. Miałam dywan, który waży 5 kilogramów".

Kasia była przekonana, że w podróż spakowała mniej ubrań od męża. "Nie miałam dużo ubrań, dwie bluzki i legginsy. Ale miałam wizytową sukienkę, taką jak na wesele". Stwierdziła, że chciała być przygotowana na każdą okazję, gdyby trafiła na uroczystość, nie chciała ubierać się w dres. Jędrek uważał, że zabrał ze sobą mniejszą ilość ubrań niż jego żona: "Ja miałem dwie pary gaci, skarpetki, jakąś bluzę, koszulkę".

Wyścig wymagał od uczestników wytrwałości. Zdarzały się trudności i chwile zwątpienia. Kasia Gąsienica chciała zrezygnować z udziału w programie wiele razy. "Średnio kryzysów miałam milion dziennie. Za każdym razem mówiłam: 'Po co mi to było?'. Jędrek dodał: "Chciała zrezygnować 44 razy na godzinę. Mówiła, że jedzie do domu".

Kasia Gąsienica i jej mąż w "Azja Express" pokazali, że są przebojową i jedyną w swoim rodzaju parą. Podczas wyścigu przez Azję kilka razy brali udział w grach o amulety. Odpadli w 9. odcinku reality show.

OGLĄDAJ odcinek specjalny "Azja Express - po powrocie" w VOD.pl >>>

Azja Express: Kasia i Jędrek Gąsienica odpadli z programu
Azja Express: Kasia i Jędrek Gąsienica odpadli z programu Zobacz fragment dziewiątego odcinka programu "Azja Express". Źródło: tvn

Wszystkie odcinki "Azja Express" i "Ameryka Express" obejrzysz w Playerze.

Andrzej i Kasia Gąsienica - kto to?

Andrzej i Kasia Gąsienicowie są znani z programów TTV: "Gogglebox. Przed telewizorem" oraz "99. Gra o wszystko". Podbili serca widzów swoją naturalnością i poczuciem humoru. Gąsienicowie są przebojowym małżeństwem z Zakopanego. Kasia zajmuje się rękodziełem. Jędrek uczy jazdy na desce. Prowadzą firmę - mają swoje fotobudki. Razem jeżdżą na wesela, studniówki, imprezy okolicznościowe. Prowadzą gospodarstwo agroturystyczne. Pobrali się kilka lat temu, mają dwójkę dzieci – Zofię i Stanisława.

Zobacz wideo:

Azja Express: Kasia i Jędrek o swoim małżeństwie
Azja Express: Kasia i Jędrek o swoim małżeństwie Zobacz fragment pierwszego odcinka programu "Azja Express". Źródło: TVN
Azja Express: Zapasy w oleju i gra o amulet
Azja Express: Zapasy w oleju i gra o amulet Zobacz fragment drugiego odcinka programu "Azja Express". Źródło: TVN
Azja Express: Rywalizacja o transport
Azja Express: Rywalizacja o transport Zobacz fragment dziewiątego odcinka programu "Azja Express". Źródło: TVN
Azja Express: Gra w statki o pieniądze i złotą kartę
Azja Express: Gra w statki o pieniądze i złotą kartę Zobacz fragment piątego odcinka programu "Azja Express". Źródło: TVN
Azja Express: Kasia i Jędrek zdobyli immunitet
Azja Express: Kasia i Jędrek zdobyli immunitet Zobacz fragment trzeciego odcinka programu "Azja Express". Źródło: TVN
Pozostałe wiadomości