Azja Express: "Przeżyć i dojechać do mety w jednym kawałku". Co było najtrudniejsze?

Azja Express: Co było dla nich najtrudniejsze w programie?
Źródło: TVN
Uczestniczki oraz uczestnicy "Azja Express" ujawnili, jakie wyzwania musieli pokonać podczas realizacji programu. Co było dla nich najtrudniejsze?

Adam Zdrójkowski i Paulina Krupińska-Karpiel, Kasia Gąsienica i Jędrek Gąsienica oraz Czesław Mozil opowiedzieli o udziale w "Azja Express". Wytypowali, co sprawiało im najwięcej trudności. Mieli odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Zmierzyć z nieznanymi obyczajami. Poznać nowe kraje i kultury. Mieli do dyspozycji jednego dolara dziennie. Zgodnie zasadami samodzielnie organizowali wyżywienie, noclegi oraz transport. Spędzili na planie kilkadziesiąt dni. Musieli poradzić sobie z tęsknotą za rodziną.

Najtrudniejsze było dla mnie proszenie ludzi o jedzenie i spanie - o coś, o co normalnie na co dzień nie proszę. Przełamanie tej bariery było bardzo ciężkie - powiedział Adam Zdrójkowski.

Paulina Krupińska-Karpiel wyznała, że bardzo dużym wyzwaniem była dla niej tęsknota za rodziną, szczególnie za córką i synem: Najtrudniejsze podczas całego programu, było przede wszystkim to, że tęskniłam za swoim domem, za dziećmi. Ta rozłąka, to było coś najtrudniejszego. Wiedziałam, że w perspektywie całego życia nie ma mnie ileś dni, ale to jakie doświadczenie tam zdobędę, jakie wspomnienia przywiozę i to, co będę mogła dzieciom opowiedzieć jest bardzo cenne. Wiedziałam, że zostały w dobrych rękach.

Przeżyć i dojechać do mety w jednym kawałku. Nie ważne czy pierwsi, czy ostatni. Nie będąc pokłóconym, to też jest ważne - bo różnie bywało - wspólnie stwierdzili Kasia Gąsienica i Jędrek Gąsienica.

Czesław Mozil powiedział, że bardzo angażował się wykonywanie zadań. Porównał udział w reality show do gry komputerowej: Czasami aż za bardzo chciałem rozwiązywać zagadki. Brałem to wszystko za poważnie, jakby to była gra komputerowa. To jest ekstremalne przeżycie. Przez 24 godziny na dobę jest się na czujce. To jest coś niesamowitego.

Premierowe odcinki nowego sezonu "Azja Express" w soboty w TVN i Playerze o godzinie 20:00. Wszystkie odcinki "Azja Express" i "Ameryka Express" obejrzysz w Playerze.

Azja Express: Spotkanie prasowe z prowadzącą i uczestnikami
Azja Express: Daria Ładocha i uczestnicy
Azja Express: Daria Ładocha
Azja Express: Paulina Krupińska-Karpiel i Izabela Połeć
Azja Express: Andziaks i Luka
+7
Zobacz galerię

"Azja Express" – uczestnicy

Uczestniczki i uczestnicy trzeciej edycji "Azja Express" to: - Andziaks i Luka - Kasia Gąsienica i Andrzej Gąsienica - Reni Jusis i Remigiusz Dorawa - Paulina Krupińska-Karpiel i Izabela Połeć - Czesław Mozil i Dorota Mozil - Wojtek Łozowski i Bartosz Kochanek - Krystian Pesta i Oliwia Pesta - Adam Zdrójkowski i Dariusz Zdrójkowski

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Maciej Stuhr o "Autentycznych": Powoli zaczną się Wasze serduszka otwierać

Maciej Stuhr o "Autentycznych": Powoli zaczną się Wasze serduszka otwierać

"Na Wspólnej": Szczera rozmowa Kasi i Darka! Czy pan młody wyznał prawdę ukochanej?

"Na Wspólnej": Szczera rozmowa Kasi i Darka! Czy pan młody wyznał prawdę ukochanej?

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ odcinka 3771 w TV: Co wydarzy się na weselu Kasi i Darka?

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ odcinka 3771 w TV: Co wydarzy się na weselu Kasi i Darka?

The Traitors. Zdrajcy: Pół miliona złotych do wygrania. Zobacz nowy zwiastun

The Traitors. Zdrajcy: Pół miliona złotych do wygrania. Zobacz nowy zwiastun

Katarzyna Warnke o karierze i przyjaźni. "Konfrontacja z oceną publiczną jest trudna"

Katarzyna Warnke o karierze i przyjaźni. "Konfrontacja z oceną publiczną jest trudna"

Mata gościem "Autentycznych". W wywiadzie z Janem Gawrońskim skomentował swój udział w programie

Mata gościem "Autentycznych". W wywiadzie z Janem Gawrońskim skomentował swój udział w programie