Azja Express PRZED EMISJĄ W TV: Kłopoty Andziaks ze znalezieniem noclegu

Azja Express: Kłopoty Andziaks ze znalezieniem noclegu
Źródło: TVN
Zobacz fragment 1. odcinka "Azja Express" przed premierą w TVN.

"Azja Express" - odcinek 1., sneak peek

Podczas wyścigu w "Azja Express" liczy się czas. Pierwszy dzień był dla wszystkich uczestników dużym wyzwaniem. Szukanie noclegu okazało się trudniejsze niż się spodziewali. Nie wszyscy szybko znaleźli miejsce do spania. Andziaks i Luka oraz Reni Jusis i Remik Dorawa wspólnie szukali lokum, w którym mogliby spędzić bezpiecznie noc. W pewnym momencie Andziaks była bliska płaczu, na szczęście Luka wspierał żonę.

Azja Express: Premiera nowego sezonu w TVN i Playerze
Zobacz zapowiedź nowej edycji "Azja Express".
Źródło: TVN

"Azja Express" – premiera w TVN

W najbliższą sobotę startuje nowy sezon programu "Azja Express". Nowa edycja od 4 marca w TVN i Playerze. Na premierowy odcinek zapraszamy o godz. 20:00.

Program prowadzi Daria Ładocha. Gwiazdy razem ze swoimi partnerkami i partnerami walczyły o zwycięstwo. Uczestniczki i uczestnicy trzeciej edycji "Azja Express" to: Andziaks i Luka, Kasia i Andrzej Gąsienicowie, Reni Jusis i Remigiusz Dorawa, Paulina Krupińska-Karpiel i Izabela Połeć, Czesław Mozil z żoną Dorotą, Wojtek Łozowski i Bartosz Kochanek, Krystian Pesta z siostrą Oliwią, Adam Zdrójkowski z tatą Dariuszem. Trasa wyścigu prowadziła przez Turcję, Gruzję i Uzbekistan.

Wszystkie odcinki poprzednich edycji "Azja Express" i "Ameryka Express" obejrzysz w Playerze.

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie