Autentyczni: Robert Makłowicz o dzieciństwie. Najgorzej wspomina rajstopy!

Autentyczni: Zważyliśmy Roberta Makłowicza!
Autentyczni: Zważyliśmy Roberta Makłowicza!
Autentyczni: Robert Makłowicz o dzieciństwie. Najgorzej wspomina rajstopy!
Autentyczni: Robert Makłowicz o dzieciństwie. Najgorzej wspomina rajstopy!
W 1. odcinku programu "Autentyczni" padło wiele ciekawych pytań do Roberta Makłowicza. Skłoniony przez jednego z dziennikarzy nasz gość zaczął wspominać dzieciństwo. Najgorzej wspomina rajstopy i przebieranie się na wf-ie.

Gościem 1. odcinka nowego programu TVN "Autentyczni" był Robert Makłowicz. Kucharz i prezenter telewizyjny odpowiedział na wszystkie pytania naszych dziennikarzy, nawet te najtrudniejsze takie jak: ile waży oraz czy prowadzi hulaszczy tryb życia. Poza tymi bardziej niezręcznymi pytaniami, padły również takie dotyczące dzieciństwa. Jak się okazuje było ono bardzo szczęśliwe. Wychowywany przez mamę i babcię zawsze czuł się zaopiekowany.

Autentyczni
Autentyczni, odcinek 2
Autentyczni, odcinek 2
Autentyczni, odcinek 2
Autentyczni, odcinek 2
+4
Zobacz galerię

Zapraszamy na program "Autentyczni" 1 i 2 listopada o 20:05 w TVN i cały czas w player.pl.

Autentyczni: Zważyliśmy Roberta Makłowicza!
Autentyczni: Zważyliśmy Roberta Makłowicza!
Przychodząc do programu "Autentyczni" Robert Makłowicz był gotowy na wiele, ale na pewno nie spodziewał się pytania o wagę. A tym bardziej tego, że jego odpowiedź szybko zostanie zweryfikowana!

O czym jest program "Autentyczni"?

Program „Autentyczni”, w oryginalnej wersji pod nazwą „The A Talks”, został stworzony przez popularnych francuskich filmowców – Oliviera Nakache oraz Erica Toledano, reżyserów m.in. wzruszającego i skłaniającego do refleksji filmu „Nietykalni”. To wyjątkowy projekt, do którego zostały zaproszone osoby ze spektrum autyzmu. Pod nadzorem profesjonalistów i po merytorycznym przygotowaniu, przeprowadzą oni wywiady z cenionymi i powszechnie znanymi postaciami ze świata polityki, mediów czy sztuki. W roli moderatora, podczas całego procesu, będzie im towarzyszył Maciej Stuhr. Gośćmi pierwszych dwóch odcinków będą Robert Makłowicz i Natalia Kukulska.

W programie „Autentyczni” weźmie udział blisko 50 osób w spektrum autyzmu. Będą to osoby, które chcą spróbować swoich sił jako dziennikarze. Każdy odcinek to spotkanie z inną znaną osobistością. Oczywiście sam wywiad będzie poprzedzony odpowiednim przygotowaniem. Zaczynając od samodzielnej pracy nad przekazaną im dokumentacją na temat gości i wyborem pytań, a następnie spotykając się z profesjonalistami, którzy podzielą się z nimi swoim doświadczeniem i odpowiednio przygotowują ich do tego dziennikarskiego zadania. W trakcie całego procesu uczestnicy otrzymują wsparcie merytoryczne oraz warsztatowe. Wszystko po to, aby czuli się bezpiecznie oraz mogli jak najlepiej spełnić się w nowej dla nich roli.

SIŁA W SPEKTRUM

Dzięki temu wyjątkowemu spotkaniu, zarówno widzowie, jak i zaproszone gwiazdy, będą mogły bliżej poznać oraz lepiej zrozumieć zróżnicowany odbiór rzeczywistości przez osoby w spektrum. Podczas wywiadu pojawiają się tutaj zarówno tematy luźne i niezobowiązujące, jak i te trudne oraz wymagające dla gościa. Znane i popularne osoby, które w swoim życiu udzieliły setek wywiadów, doświadczą zupełnie innej relacji z rozmówcą niż kiedykolwiek wcześniej. To spotkanie będzie szczególnym i intymnym przeżyciem dla wszystkich – uczestników, gwiazd oraz widzów.

Wszyscy zaproszeni do projektu uczestnicy, wspólnie wezmą udział w rozmowie z zaproszonym gościem. A nad jej przebiegiem czuwać będzie Maciej Stuhr - aktor, reżyser i scenarzysta, felietonista, konferansjer, wykładowca akademicki oraz psycholog. Jego szeroki zakres kompetencji, połączony ze szczególną empatią, sprawiają, że doskonale odnajduje się on w roli moderatora spotkań. Po wcześniejszym zapoznaniu się z uczestnikami oraz ich potrzebami, pomaga im angażować się i aktywnie brać udział w wywiadach z gośćmi odcinków. 

Autentyczni: Zobacz skrót debaty na temat spektrum autyzmu

Program „Autentyczni” to wyjątkowe spotkania i rozmowy, które pozwolą nam wszystkim lepiej zrozumieć osoby ze spektrum autyzmu. 

Autor: Kaja Krasnodębska

Źródło: materiały prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości