Perfect Picture: Patricia Kazadi o nowym programie TVN 7!

Perfect Picture: Patricia Kazadi o nowym programie TVN7!
Patricia Kazadi opowiedziała nam o nowym programie "Perfect Picture", którego premiera już 7 października w Siódemce! Posłuchajcie sami!

Ośmioro śmiałków, którym na co dzień telefon zastępuje aparat, a aplikacja z filtrami profesjonalną postprodukcję zdjęcia, podejmą wyzwanie wykonania najlepszego i najbardziej interesującego kadru, czasem w trudnych, wymagających nie lada poświęcenia warunkach. Czy wszyscy wyjdą z tej próby zwycięsko? W kim drzemie naturalny talent i ma warunki, by zostać zawodowcem? A kto powinien kontynuować przygodę z fotografią jedynie jako hobby? O tym zdecydują profesjonaliści, zasiadający w jury. W tę wyjątkową, pełną pasji podróż po świecie fotografii zabierze uczestników i widzów prowadząca program – Patricia Kazadi.

Każdy odcinek show to inne fotograficzne wyzwania. W ramach tematu przewodniego adepci wykonają dwa zadania konkursowe. Niektóre ekstremalne, wymagające tężyzny fizycznej lub wyjścia poza własną strefę komfortu, inne bazujące na pracy z ludźmi, gdzie liczy się dobra komunikacja i cierpliwość. Efekty ich wysiłków zostaną ocenione przez jurorów: zawodowych fotografów i gości odcinka, którym nie umknie żaden, nawet najmniejszy szczegół. Czy uczestnikom uda się wykonać prawdziwe „perfect picture”, czyli idealne zdjęcie? A może odkryjemy wśród nich nieoszlifowany fotograficzny diament? Odpowiedź już wkrótce w Siódemce! 

Patricia Kazadi zaprasza do oglądania nowego programu TVN7!
podziel się:

Pozostałe wiadomości

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie