Marcin Tyszka

Źródło: TVN
Top Model: Komentarze Marcina Tyszki w 11. edycji
Top Model: Komentarze Marcina Tyszki w 11. edycji
Top Model: Śpiewający Marcin Tyszka
Top Model: Śpiewający Marcin Tyszka
Marcin Tyszka – jeden z najbardziej znanych fotografów mody w Polsce. Widzowie „Top Model” pokochali Marcina za jego cięte komentarze i poczucie humoru.

Marcin Tyszka – początki kariery i fotografia

Jego pierwsze sesje zdjęciowe odbywały się w piwnicy domu rodzinnego i dość szybko pojawiały się tam regularnie topowe polskie gwiazdy, takie jak: Renata Gabryjelska, Justyna Steczkowska i Edyta Górniak. W 2010 r. głośno było o jego 30-stronicowej sesji zdjęciowej z

Karoliną Kurkovą, która ukazała się we francuskim "Elle". Jego zdjęcia były publikowane w międzynarodowych magazynach, m.in.:

● “Vogue”,

● “Harper’s Bazaar”,

● „Elle”,

● „L’Officiel”,

● „Vanity Fair”.

Pracował z najbardziej znanymi modelkami tj. Cindy Crawford, Noemi Cambell, Evą Hercinogovą, Millą Jovovich, Anją Rubik czy Karoliną Malinowską. Od wielu lat współpracuje z marką Apart.

Marcin Tyszka w TVN

Marcin Tyszka od 2010 roku jest jurorem programu “Top Model”, emitowanego na antenie TVN. W 2012 brał z kolei udział w programie “Woli i Tysio na pokładzie”, a w 2015 był również jurorem “Project Runway”. Fotograf już jako nastolatek występował w wielu programach, a nawet był prezenterem programu “5-10-15” jednej ze stacji telewizyjnych.

Hobby i zainteresowania Marcina Tyszki

Marcin jest pasjonatem roślin, sam zaprojektował imponujący ogród na dachu swojego apartamentu.

Marcin Tyszka – Instagram

Tyszka na Instagramie ma 422 tys. obserwujących. Fani Marcina uwielbiają sposób, w jaki angażuje się w kontakt z nimi w mediach społecznościowych, wrzuca atrakcyjne dla nich treści z Top Model, często komentuje i zachęca do oglądania programu.

Top Model: Marcin Tyszka
Top Model: Marcin Tyszka
Źródło: TVN
Top Model: Śpiewający Marcin Tyszka
Zobacz wideo.
Źródło: TVN

Kariera fotografa

Jego pierwsze sesje zdjęciowe odbywały się w piwnicy domu rodzinnego i dość szybko pojawiały się tam regularnie topowe polskie gwiazdy, takie jak: Renata Gabryjelska, Justyna Steczkowska i Edyta Górniak. W 2010 r. głośno było o jego 30-stronicowej sesji zdjęciowej z Karoliną Kurkovą, która ukazała się we francuskim "Elle". Jego zdjęcia były publikowane w międzynarodowych magazynach, m.in. „Vogue”, „Harper’s Bazaar”, „Elle”, „L’Officiel” i „Vanity Fair. Pracował z najbardziej znanymi modelkami tj. Cindy Crawford, Noemi Cambell, Evą Hercinogovą, Millą Jovovich, Anją Rubik czy Karoliną Malinowską. Od wielu lat współpracuje z marką Apart.

Kariera telewizyjna

Marcin już jako nastolatek został prezenterem programu „5-10-15” i występował w wielu reklamach. Od 2010 r jest jurorem programu „Top Model”. W 2012r. brał udział w programie „Woli i Tysio na pokładzie”. W 2015 był także jurorem „Project Runway”.

Top Model: Marcin Tyszka zaśpiewał razem z Adrianem
Zobacz fragment 1. odcinka "Top Model" przed premierą.
Źródło: TVN
Top Model: Zabawne momenty z jurorami na castingach
Zobacz fragmenty 11. edycji "Top Model".

Pasje

Marcin jest pasjonatem roślin, sam zaprojektował imponujący ogród na dachu swojego apartamentu.

Media społecznościowe:

Na Instagramie ma 422 tys. obserwujących. Fani Marcina uwielbiają sposób w jaki angażuje się w kontakt z nimi w mediach społecznościowych, wrzuca atrakcyjne dla nich treści z Top Model, często komentuje i zachęca do oglądania programu.

Instagram

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości