Damian Michałowski

Damian Michałowski po raz pierwszy na Open'er Festival!
Damian Michałowski to prezenter, dziennikarz radiowy i telewizyjny, konferansjer. Prowadzi „Dzień Dobry TVN” w zgranym duecie z Pauliną Krupińską oraz studio skoków narciarskich z Sebastianem Szczęsnym na antenie TVN. Damian mówi o sobie, że najpierw jest „ojcem, mężem a dopiero potem dziennikarzem”.

Damian Michałowski w TVN i kariera radiowa

Damian Michałowski swoją karierę zawodową zaczynał w redakcji sportowej w radiu Tok FM. Damian przez wiele lat prowadził audycje:

●     „Uważam Zet”,

●     „Dzień dobry bardzo”.

Obie audycje były realizowane w Radiu Zet. Od 2020 r. prowadzi z Pauliną Krupińską „Dzień Dobry TVN”. Z kolei swoje sportowe pasje realizuje, prowadząc Studio Skoków Narciarskich na antenie TVN i player.pl

Michałowski – podcast “Między Rodzicami” i kampania #tatawdomu

Michałowski prowadził również podcast „Między Rodzicami”, w którym zapraszał znanych rodziców do rozmów o rodzicielstwie oraz „22 minuty” z Kamilą Kalińczak o podobnej tematyce na Spotify.

Dziennikarz uczestniczył również w kampanii #tatawdomu, w której zachęcano mężczyzn do wykorzystywania urlopu rodzicielskiego. Prezenter deklaruje, że jest feministą, nie stroni od wypowiedzi w obronie praw kobiet.

Damian Michałowski – Instagram

Damian Michałowski ma aktywne konto na Instagramie. Jego konto Ojciec Redaktor na social mediach obserwuje ponad 90 tys. ludzi. Dziennikarz na swoim profilu zamieszcza zdjęcia z planu, a także prywatne fotografie z wycieczek czy wydarzeń. Chętnie pokazuje się także ze swoimi pociechami synem Heniem i córką Helenką.

Damian Michałowski
Damian Michałowski
Czy nowi prowadzący Dzień Dobry TVN znali się wcześniej?
Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski to nowa para prowadzących Dzień Dobry TVN. Już w czwartek będzie można zobaczyć pierwsze wydanie programu w ich wykonaniu.
podziel się:

Pozostałe wiadomości