Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak w "Kulisach sławy EXTRA" o swoim dzieciństwie
Agnieszka Woźniak-Starak to dziennikarka, prezenterka, konferansjerka. Wkrótce poprowadzi najnowszą edycję „Mam talent” w duecie z Janem Pirowskim. Agnieszka jest jedną z najbardziej lubianych polskich dziennikarek, a prywatnie miłośniczką zwierząt. Dla Polek stała się „ikoną stylu” ze względu na jej wyczucie mody i inspirujące stylizacje.

Wykształcenie Agnieszki Woźniak-Starak 

Agnieszka Woźniak-Starak studiowała na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła również licencjat w zakresie dziennikarstwa radiowego w Wyższej Szkole Komunikowania i Mediów Społecznych w Warszawie. 

Agnieszka Woźniak-Starak
Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak w TVN 

Woźniak-Starak ze stacją TVN związana jest od 2013 r. Gwiazda prowadziła liczne programy m.in.:

●     „Dzień Dobry TVN” (TVN),

●     „Ameryka Express” (TVN),

●     „Na językach” (TVN Style),

●     „Big Brother” (TVN7).

Po tragicznej śmierci jej męża Piotra Woźniaka -Staraka wycofała się z życia publicznego. Wróciła do pracy w telewizji w 2020 r. kiedy znowu poprowadziła „Dzień Dobry TVN” w duecie z Ewą Drzyzgą. Na wiosnę Agnieszka poprowadzi 15 edycję „Mam Talent!” wspólnie z Jankiem Pirowskim.

Hobby Agnieszki Woźniak-Starak i podcast „Trójkąt” 

Agnieszka jest miłośniczką psów oraz jazdy konnej. Pasją dziennikarki jest również moda. Stworzyła wraz z projektantkami Inez i Katarzyną Wicher kolekcje ubrań „Zocha” inspirowaną twórczością Zofii Stryjeńskiej, malarki z Podhala. Gwiazda współtworzy również podcast „Trójkąt” z Gabi Drzewiecką, w którym przeprowadzają wywiady z gwiazdami.

Agnieszka Woźniak-Starak – działalność charytatywna i nagrody

Agnieszka Woźniak-Starak od 2008 r. prowadzi Fundację Rodziny Staraków. Jej misją jest wspieranie i promowanie młodych, ambitnych ludzi poprzez pomoc w realizacji ich pasji oraz pomysłów. Jest również aktywistką na rzecz praw zwierząt i angażuje się w akcje, które mają na celu obronę ich praw. W 2023 r. wzięła udział w akcji „Otwarte klatki”, której celem jest promowanie rozwiązań zapobiegających cierpieniu zwierząt.

Dziennikarka ma na swoim koncie także kilka nagród:

●     #Style Hashtag Award w kategorii Ikona stylu (2015),

●     ELLE Style Awards w kategorii Ikona stylu (2022),

●     #Hasztagi Roku w kategorii Stylowy Influencer (2022).

Agnieszka Woźniak-Starak – Instagram 

Ponad 657 tysięcy osób obserwuje Agnieszkę Woźniak-Starak na Instagramie. Gwiazda aktywnie prowadzi swoje social media. Na profilu znajdują się prywatne zdjęcia Agnieszki oraz profesjonalne sesje prosto z planu lub ścianki.

podziel się:

Pozostałe wiadomości