Zobacz relację z sesji zdjęciowej akcji "Jestem sobą"

Jestem sobą: relacja z sesji zdjęciowej
Byliśmy na wyjątkowej sesji do akcji charytatywnej "Jestem sobą", z której dochód zasili budowę Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży. Do akcji włączyły się nasze gwiazdy, które włożyły na te okazję specjalnie zaprojektowane koszulki.

Do tej wyjątkowej akcji TVN i marki Tatuum dołączyli Kasia Sokołowska, Paulina Krupińska, Joanna Jabłczyńska, Damian Michałowski, Filip Chajzer, Małgosia Ohme, Patrycja Kazadi, Michał Piróg, Michel Moron, Krzysztof Skórzyński, Karolina Kuczyńska, Karolina Płocka i Patrycja Sobolewska. Gwiazdy TVN wzięły udział w specjalnej sesji zdjęciowej, na której każda z nich zaprezentowała się w jednej z zaprojektowanych przez markę Tatuum koszulek.

By w wyjątkowy sposób uczcić swoje podwójne 25-lecie TVN Warner Bros. Discovery wspólnie z marką Tatuum rozpoczyna akcję, która pomoże zebrać fundusze na budowę Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży. Już od 3 października w salonach stacjonarnych oraz tatuum.com, będzie można kupić specjalnie zaprojektowane koszulki z limitowanej serii “Jestem sobą”. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na rzecz budowy CPDiM. Wspólna akcja charytatywna pozwoli w wartościowy sposób uczcić jubileusz obu marek i w znaczący sposób przyczynić się do realizacji projektu mającego ogromne znaczenie dla zdrowia psychicznego przyszłych pokoleń. 

Jestem sobą - TVN x Fundacja TVN x Tatuum
Jestem sobą - TVN x Fundacja TVN x Tatuum

Zobacz zdjęcia z sesji do akcji Jestem sobą:

Małgosia Ohme - akcja Jestem sobą
Małgosia Ohme - akcja Jestem sobą
Filip Chajzer - akcja Jestem sobą
Filip Chajzer - akcja Jestem sobą
„Jestem sobą” - wspólny projekt charytatywny TVN i marki Tatuum
„Jestem sobą” - wspólny projekt charytatywny TVN i marki Tatuum
W tym roku TVN i marka Tatuum obchodzące 25. urodziny przygotowały wyjątkową akcję, która wesprze zbiórkę funduszy Fundacji TVN na rzecz realizacji niezwykle ważnego projektu – budowy Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży. Sprzedaż specjalnie zaprojektowanych koszulek rusza 3 października.
podziel się:

Pozostałe wiadomości

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!