Znany brytyjski format telewizyjny „Be my guest”, produkowany dotąd w dziesięciu krajach, trafia na antenę TVN. Właśnie rozpoczynamy casting!

Bitwa o gości

Prowadzisz pensjonat, agroturystykę, glamping lub inny obiekt noclegowy na terenie Polski? Umiesz ocenić poziom każdego hotelu, bo wkładasz dużo serca w swój biznes? Zgłoś się do udziału w programie i sprawdź się w „Bitwie o gości”.

Właściciele czterech pensjonatów, zajazdów, hoteli czy kempingów będą nawzajem odwiedzać, testować i oceniać prowadzone przez siebie miejsca. Spędzą jedną dobę ugoszczeni przez konkurenta – a następnie zapłacą za pobyt tyle, ile uznają za stosowne.

Bitwa o Gości

W każdym odcinku właściciele czterech pensjonatów odwiedzają nawzajem swoje obiekty i spędzą jedną noc i jeden dzień u każdego z konkurentów. Podczas pobytu sprawdzą wszystko o wiele dokładniej niż przeciętny klient: czystość, wygodę, wystrój pokoju, śniadanie, rozrywki czekające na gości. Będą skakać po łóżku, zaglądać za szafę i pod umywalkę. Będą krytykować, niedowierzać, podziwiać – po to, by pod koniec pobytu ocenić jakość noclegu płacąc za niego tyle, ile uważają.

W piątkowym odcinku finałowym, właściciele spotykają się, by poznać oceny wystawione im przez konkurentów – a także by wyłonić zwycięzców, czyli tych właścicieli, którzy otrzymali proporcjonalnie najwięcej pieniędzy za oferowany nocleg.

Link do bazy castingowej znajdziesz TUTAJ.