Znany brytyjski format telewizyjny „Be my guest”, produkowany dotąd w dziesięciu krajach, trafia na antenę TVN. Właśnie rozpoczynamy casting!

Bitwa o gości
Prowadzisz pensjonat, agroturystykę, glamping lub inny obiekt noclegowy na terenie Polski? Umiesz ocenić poziom każdego hotelu, bo wkładasz dużo serca w swój biznes? Zgłoś się do udziału w programie i sprawdź się w „Bitwie o gości”.

Właściciele czterech pensjonatów, zajazdów, hoteli czy kempingów będą nawzajem odwiedzać, testować i oceniać prowadzone przez siebie miejsca. Spędzą jedną dobę ugoszczeni przez konkurenta – a następnie zapłacą za pobyt tyle, ile uznają za stosowne.

Bitwa o Gości
Bitwa o Gości

W każdym odcinku właściciele czterech pensjonatów odwiedzają nawzajem swoje obiekty i spędzą jedną noc i jeden dzień u każdego z konkurentów. Podczas pobytu sprawdzą wszystko o wiele dokładniej niż przeciętny klient: czystość, wygodę, wystrój pokoju, śniadanie, rozrywki czekające na gości. Będą skakać po łóżku, zaglądać za szafę i pod umywalkę. Będą krytykować, niedowierzać, podziwiać – po to, by pod koniec pobytu ocenić jakość noclegu płacąc za niego tyle, ile uważają.

W piątkowym odcinku finałowym, właściciele spotykają się, by poznać oceny wystawione im przez konkurentów – a także by wyłonić zwycięzców, czyli tych właścicieli, którzy otrzymali proporcjonalnie najwięcej pieniędzy za oferowany nocleg.

Link do bazy castingowej znajdziesz TUTAJ.

podziel się:

Pozostałe wiadomości

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!