Znamy datę premiery 8. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

"Ślub od pierwszego wejrzenia" zwiastun 8. edycji

Nowe odcinki "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już tej jesieni w TVN. 8. edycję eksperymentu będziecie mogli oglądać od 6 września we wtorki o 21:35.

Kolejni poszukujący szczerego i trwałego uczucia single zgłosili się do „Ślubu od pierwszego wejrzenia”, żeby oddać swoją przyszłość w ręce specjalistów. Po serii spotkań z ekspertami oraz dziesiątkach wypełnionych kwestionariuszy wybrano sześć osób, która powie "tak" nieznajomej sobie osobie.

30-dniowy eksperyment tradycyjnie zacznie się od ślubu, na którym uczestnicy po raz pierwszy zobaczą swoich przyszłych małżonków. Po hucznym weselu przyjdzie czas na codzienność, a ta zweryfikuje ich, powstały w odważnych okolicznościach, związek. Po miesiącu każda z par zadecyduje, czy pozostaje w małżeństwie, czy ogłasza fiasko eksperymentu i wnosi o rozwód.

Tej jesieni na antenie TVN będzie można oglądać ósmą edycję tego eksperymentu. Jak w nowej dla siebie sytuacji poradzą sobie uczestnicy? Czy któraś z par osiągnie sukces i znajdzie miłość? Premierowe odcinki we wtorki o 21:35 w TVN. Start już 6 września.

Zgłoś się do kolejnej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"!