Wojciech Bojanowski i serial Skazana zdobyli Telekamery Tele Tygodnia 2023

Znamy laureatów 26. edycji plebiscytu TeleKamery Tele Tygodnia. Gala wręczenia nagród odbyła się 25 maja. Nagrody zdobyli Wojciech Bojanowski i serial „Skazana”.

TeleKamery Tele Tygodnia 2023 - "Skazana"

Wśród nominowanych do TeleKamer byli dziennikarze, jurorzy, aktorzy, aktorki oraz seriale i programy znane z TVN i TVN24. W 26. edycji plebiscytu TeleKamery Tele Tygodnia widzowie wybrali swoich ulubieńców. Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 25 maja w Warszawie. Gospodarzami wieczoru byli Katarzyna Zielińska i Kacper Kuszewski.

„Skazana” otrzymała statuetkę w kategorii „Serial”. Produkcja z Agatą Kuleszą w roli głównej jest uwielbiana przez widzów TVN i Playera. Do TeleKamer Tele Tygodnia tej samej kategorii były nominowane także seriale „Behawiorysta” i „Na Wspólnej”.

"Skazana" nagrodzona Telekamerą "Tele Tygodnia" 2023!
SKAZANA: Skrót wydarzeń 1. sezonu
SKAZANA: Skrót wydarzeń 1. sezonu

TeleKamery Tele Tygodnia 2023 - Wojciech Bojanowski

Wojciech Bojanowski reporter „Faktów” TVN zdobył nagrodę TeleKamera Tele Tygodnia w kategorii „Informacje / publicystyka”. Drugie miejsce w tej kategorii zajął Konrad Piasecki, który prowadzi programy „Rozmowa Piaseckiego” i „Kawa na ławę” w TVN24. Trzecie miejsce zdobyła Diana Rudnik, prowadząca „Fakty” TVN i TVN24. 

Dziękujemy za oddane głosy! Gratulujemy laureatom!

Wojciech Bojanowski

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości