Ugotowani w parach: Malwina z mamą zdecydowały się na danie, którego nigdy nie robiły

Ugotowani w parach: Kto jest autore menu? Malwina z mamą zdecydowały się na danie, którego nigdy nie robiły
Już 17 maja na antenie TVN wyemitowany zostanie zupełnie wyjątkowy odcinek kulinarnego show. W finale sezonu “Ugotowanych w parach” zmierzą się gwiazdorskie duety w rodzinnym wydaniu. Niezwykłe kolacje przygotują: Malwina Wędzikowska wraz z mamą Ewą, Damian Michałowski z tatą Ireneuszem oraz Dawid Woliński z siostrą Karoliną. 

Malwina Wędzikowska jest jedną z najbardziej uznanych stylistek, kostiumografek i projektantek mody w naszym kraju. Udziela się ona na swoich profilach w mediach społecznościowych, choć przede wszystkim jest znana z telewizji . Była ekspertką w programie Druga twarz, do którego zgłaszały się osoby, potrzebujące pomocy ze swoim wizerunkiem. Prowadziła również program Ostatnia szansa na kanale TTV.  W 2022 wspólnie ze swoją mamą zostały bohaterkami reality show TTV Rzeczy, których nie nauczyła mnie matka. Malwina Wędzikowska aktualnie coraz częściej spędza swój wolny czas z mamą w mazurskiej wsi w domu oddalonym od zgiełku miasta.

Ugotowani w parach: Czego najbardziej obawiała się Malwina z mamą?

W specjalnym odcinku “Ugotowanych w parach” do swoich kuchni zaproszą nas znani i lubiani, którzy tym razem gotować będą z członkami swoich rodzin. Damian Michałowski wystąpi w duecie ze swoim tatą Ireneuszem, Malwina Wędzikowska zagości w programie z mamą Ewą, a Dawid Woliński do wspólnego gotowania zaprosi siostrę Karolinę. Ta przebojowa mieszanka charyzmatycznych postaci gwarantuje niepowtarzalną atmosferę kolacji - przy stołach nie zabraknie salw śmiechu, szczerych komplementów i celnych ripost.

Ugotowani w parach, odcinek specjalny
Ugotowani w parach, odcinek specjalny
Ugotowani w parach, odcinek specjalny
Ugotowani w parach, odcinek specjalny
Ugotowani w parach, odcinek specjalny
+12
Zobacz galerię

Aby zaimponować swoim gościom, pary sięgną po kulinarne inspiracje z całego świata. Na talerzach zagoszczą między innymi po mistrzowsku przygotowane bakłażany, bardzo wiosenny deser, a nawet wykwintny ramen! Choć uczestnicy odcinka będą wyjątkowi, reguły programu pozostają niezmienne – po każdej kolacji goście ocenią gospodarzy, przyznając im punkty, a najlepiej gotujący duet zwycięży 5000 złotych. Wygrana zostanie przekazana na szczytny cel – cała kwota zasili konto organizacji charytatywnej, której misja bliska jest sercom wygranych.  Gwiazdorski odcinek “Ugotowanych w parach” zagości na ekranach już w środę, 17 maja, o godzinie 21:35. Do zobaczenia na antenie TVN oraz w Playerze!

Zobacz też:

Ugotowani w parach: Dawid i jego siostra nigdy wcześniej nie gotowali razem
230504_UGOTOWANI_PYTANIA_DAWID_02
Ugotowani w parach: Z jakimi potrawami kojarzy wam się wiosna?
podziel się:

Pozostałe wiadomości