Ugotowani w parach: Malwina z mamą zdecydowały się na danie, którego nigdy nie robiły

Ugotowani w parach: Kto jest autore menu? Malwina z mamą zdecydowały się na danie, którego nigdy nie robiły
Już 17 maja na antenie TVN wyemitowany zostanie zupełnie wyjątkowy odcinek kulinarnego show. W finale sezonu “Ugotowanych w parach” zmierzą się gwiazdorskie duety w rodzinnym wydaniu. Niezwykłe kolacje przygotują: Malwina Wędzikowska wraz z mamą Ewą, Damian Michałowski z tatą Ireneuszem oraz Dawid Woliński z siostrą Karoliną. 

Malwina Wędzikowska jest jedną z najbardziej uznanych stylistek, kostiumografek i projektantek mody w naszym kraju. Udziela się ona na swoich profilach w mediach społecznościowych, choć przede wszystkim jest znana z telewizji . Była ekspertką w programie Druga twarz, do którego zgłaszały się osoby, potrzebujące pomocy ze swoim wizerunkiem. Prowadziła również program Ostatnia szansa na kanale TTV.  W 2022 wspólnie ze swoją mamą zostały bohaterkami reality show TTV Rzeczy, których nie nauczyła mnie matka. Malwina Wędzikowska aktualnie coraz częściej spędza swój wolny czas z mamą w mazurskiej wsi w domu oddalonym od zgiełku miasta.

Ugotowani w parach: Czego najbardziej obawiała się Malwina z mamą?

W specjalnym odcinku “Ugotowanych w parach” do swoich kuchni zaproszą nas znani i lubiani, którzy tym razem gotować będą z członkami swoich rodzin. Damian Michałowski wystąpi w duecie ze swoim tatą Ireneuszem, Malwina Wędzikowska zagości w programie z mamą Ewą, a Dawid Woliński do wspólnego gotowania zaprosi siostrę Karolinę. Ta przebojowa mieszanka charyzmatycznych postaci gwarantuje niepowtarzalną atmosferę kolacji - przy stołach nie zabraknie salw śmiechu, szczerych komplementów i celnych ripost.

Ugotowani w parach, odcinek specjalny
Ugotowani w parach, odcinek specjalny
Ugotowani w parach, odcinek specjalny
Ugotowani w parach, odcinek specjalny
Ugotowani w parach, odcinek specjalny
+12
Zobacz galerię

Aby zaimponować swoim gościom, pary sięgną po kulinarne inspiracje z całego świata. Na talerzach zagoszczą między innymi po mistrzowsku przygotowane bakłażany, bardzo wiosenny deser, a nawet wykwintny ramen! Choć uczestnicy odcinka będą wyjątkowi, reguły programu pozostają niezmienne – po każdej kolacji goście ocenią gospodarzy, przyznając im punkty, a najlepiej gotujący duet zwycięży 5000 złotych. Wygrana zostanie przekazana na szczytny cel – cała kwota zasili konto organizacji charytatywnej, której misja bliska jest sercom wygranych.  Gwiazdorski odcinek “Ugotowanych w parach” zagości na ekranach już w środę, 17 maja, o godzinie 21:35. Do zobaczenia na antenie TVN oraz w Playerze!

Zobacz też:

Ugotowani w parach: Dawid i jego siostra nigdy wcześniej nie gotowali razem
230504_UGOTOWANI_PYTANIA_DAWID_02
Ugotowani w parach: Z jakimi potrawami kojarzy wam się wiosna?
podziel się:

Pozostałe wiadomości

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!