Trwają nagrania MasterChef Nastolatki. Kto jaką rolę będzie pełnił?

MasterChef
Trwają nagrania MasterChef Nastolatki. Kto jaką rolę będzie pełnił?
Ruszyły zdjęcia do nowej odsłony najbardziej popularnego kulinarnego show na świecie! Zobaczcie jaką rolę będą pełnić Dorota Szelągowska, Tomasz Jakubiak oraz Michel Moran.
MasterChef: Michał Korkosz
MasterChef: Michał Korkosz

W pierwszych dwóch odcinkach Michel Moran, Dorota Szelągowska i Tomasz Jakubiak spośród kilkudziesięciu chętnych wybiorą jedynie najlepszą czternastkę, która będzie miała możliwość dalej walczyć o tytuł pierwszego MasterChefa wśród nastolatków. Powrót do castingowej formuły pozwoli lepiej wniknąć w świat młodych ludzi, a także poznać ich marzenia i aspiracje! 

MasterChef: Martyna Wojciechowska
MasterChef: Martyna Wojciechowska

Do spotkania z Dorotą, Michelem i Tomkiem kandydatów do tytułu "Masterchefa Nastolatki" gościnnie przygotowywać będzie Martyna Wojciechowska, której Fundacja UNAWEZA pomaga w Polsce i na krańcach świata. Teraz również w ramach projektu "MŁODE GŁOWY. Otwarcie o zdrowiu psychicznym" skupia się na temacie zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży. Prowadzi działania edukacyjne dla młodych rodziców oraz nauczycieli. Programem profilaktycznym "Godzina dla MŁODYCH GŁÓW" w szkołach objętych jest ponad 300 tysięcy uczniów z 1500 szkół w całej Polsce. 

IMG_1900
Michał Korkosz w "MasterChef Nastolatki"

W programie "MasterChef Nastolatki" zadebiutuje w roli prowadzącego również influencer kulinarny Michał "Rozkoszny" Korkosz, twórca bloga "Rozkoszny", autor książek kulinarnych, którego przepisy podbiły TikToka, Instagram i YouTube'a! Będzie on wsparciem i łącznikiem między nastolatkami, a social mediami. Michał w swoich relacjach w SoMe pokaże backstage programu i to, czego widzowie nie zobaczą na ekranie. 

Nagrodą dla zdobywcy 1. miejsca będzie 35 tysięcy złotych oraz tytuł pierwszego polskiego MasterChefa wśród nastolatków!

"MasterChef Nastolatki" zadebiutuje w TVN i Playerze już wiosną przyszłego roku

podziel się:

Pozostałe wiadomości