Aktualności

Top of The Top Sopot Festival 2022: Michał Szpak zdobywa statuetkę Bursztynowego Słowika!

Aktualności

Michał Szpak zdobył dziś statuetkę Bursztynowego Słowika! Zobaczcie występ tego niezwykłego artysty, który zapowiedział już nową płytę!

Ogłoszenie zwycięzcy Bursztynowego Słowika
Ogłoszenie zwycięzcy Bursztynowego Słowika

Dzisiaj podczas festiwalu odbywały się koncerty #iDANCE i konkurs o statuetkę Bursztynowego Słowika . W Operze Leśnej zabrzmiały największe przeboje polskiej muzyki. Na scenie wystąpili m.in. Agnieszka Chylińska, Ewa Farna, Margaret, Cleo, Ralph Kaminski, Feel, Natalia Nykiel, Blue Café, Enej, Nocny Kochanek, Kombi i Storo. W konkursie o prestiżową statuetkę Bursztynowego Słowika zawalczyli artyści, których nowe utwory można było usłyszeć w radiu i Internecie w ciągu ostatniego roku oraz wykonawcy, którzy zaprezentowali swoje utwory premierowo na festiwalu. Byli to Natalia Przybysz, Wiktor Dyduła, Natasza Urbańska, Martin Lange, Ania Karwan, BeMy i Michał Szpak.

 Top of The Top Sopot Festival 2022: Michał Szpak
Top of The Top Sopot Festival 2022: Michał Szpak

Nagrodę w postaci Bursztynowego Słowika zdobył Michał Szpak!

Michał Szpak Źródło: MW MEDIA

A już jutro koncert festiwalu #ZAWSZE RAZEM. MUZYCZNE PODZIĘKOWANIE DLA WIDZÓW Z OKAZJI 25 LAT TVN, podczas którego TVN podziękuje swoim widzom za wspólnie spędzone lata. Będzie to jedno z wydarzeń składających się na obchody urodzin stacji. W trakcie dwóch części koncertu o nazwie „Jestem sobą” oraz „To jest Wasz czas” artyści zaprezentują znane utwory w nowych aranżacjach i odsłonach. Z towarzyszeniem orkiestry wystąpią m.in: Nosowska, Kayah, Agnieszka Chylińska, Ewa Bem, Andrzej Piaseczny, Grzegorz Markowski, Michał Szpak, Jan Borysewicz, Natalia Przybysz, Ørganek, Patrycja Markowska, Grubson, Ralph Kaminski, Igo, Mrozu, Kuba Badach, Margaret, Pectus, Mery Spolsky, Bovska, Loren Allred, Nick Sinckler, Mateusz Ziółko, Gooral, Karolina Leszko, Zespół Pieśni i Tańca Śląsk im. Stanisława Hadyny.

Czwarty dzień festiwalu - COMEDY FEST to wyjątkowy wieczór komediowy. W pierwszej części o nazwie „Szkło kontaktowe jubileuszowo” widzowie spotkają się z gospodarzami i komentatorami programu”, który w tym roku obchodzi swój wyjątkowy jubileusz. Na scenie zobaczymy: Artura Andrusa, Krzysztofa Daukszewicza, Marka Przybylika, Henryka Sawkę, Tomasza i Szymona Jachimków, Michała Kempę, Katarzynę Kwiatkowską i Wojciecha Fiedorczuka. Magiczny wieczór poprowadzą Wojciech Zimiński i Tomasz Sianecki, a wsparcie muzyczne zapewni Grupa MoCarta.

Z kolei w drugiej części wieczoru – Klubie Mistrzów - zobaczymy prawdziwe gwiazdy polskiej komedii i ikony gatunku – artystów, którzy w różnorodny sposób zaznaczyli swoją obecność na polskiej scenie przez ostatnie 25 lat. Wśród nich niepowtarzalni i jedyni w swoim rodzaju: Andrzej Grabowski, Jerzy Kryszak, Marcin Daniec, Zbigniew Zamachowski, Katarzyna Pakosińska i Robert Motyka. W tym zacnym gronie pojawi się również akcent jubileuszowy. Młody stand-uper Tomek Kołecki, 25-latek, czyli rówieśnik TVN-u, zaprezentuje głos swojego pokolenia.

Producentem wydarzenia jest firma Festival Group, współorganizatorem - Bałtycka Agencja Artystyczna BART. Projekt jest współfinansowany przez Miasto Sopot oraz TVN Warner Bros. Discovery.

#ZAWSZE RAZEM. MUZYCZNE PODZIĘKOWANIE DLA WIDZÓW Z OKAZJI 25 LAT TVN, 18.08, czwartek, 20:00

COMEDY FEST - 31.08, środa, 21:35

Pozostałe wiadomości