Top Model: Najlepsze momenty Joanny Krupy w 11. sezonie

Top Model: Najlepsze momenty Joanny Krupy w 11. sezonie
Źródło: TVN
Nowy sezon "Top Model" jesienią w TVN. Przypominamy najlepsze momenty Joanny Krupy z 11. edycji kultowego programu. Dżoana od lat jest uwielbiana przez uczestników i widzów.

Joanna Krupa w 11. sezonie "Top Model"

Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Michał Piróg, Marcin Tyszka i Dawid Woliński przygotowują nowy sezon programu "Top Model". Spotkają się na castingach z osobami, których zgłoszenia zrobiły na nich największe wrażenie. Poznają kandydatki i kandydatów do programu. W oczekiwaniu na premierę kolejnej serii reality show przypominamy najlepsze momenty Joanny Krupy z 11. edycji.

Joanna Krupa jest prowadzącą i przewodniczącą jury "Top Model". Ma międzynarodowe doświadczenie w modelingu, co znacząco wpływa na jej rolę w programie. Dżoana jest empatyczna, wspiera uczestniczki i uczestników. Udziela wskazówek i dobrych rad. Konkretnie wyraża swoje opinie. Jest wyrozumiała dla kobiet i mężczyzn. Ma pozytywne nastawienie i poczucie humoru. Jej słynne powiedzenia przeszły do historii programu. Jednym z nich jest zdanie - "Twoje oczy są hipnotajzing".

Oglądaj "Top Model" w player.pl >>>

Premiera 12. edycji "Top Model"

Nowa edycja "Top Model" jesienią w TVN i PlayerzeJoanna KrupaKasia SokołowskaMarcin Tyszka i Dawid Woliński i Michał Piróg wybiorą uczestniczki i uczestników programu TVN. Otrzymali tysiące zgłoszeń w castnigu online. Trwają przygotowania do 12. sezonu reality show. Uczestniczki i uczestnicy programu poznają, jak wygląda praca w świecie mody. Będą brali udział w pokazach, sesjach zdjęciowych, komercyjnych kampaniach. 

W nowym sezonie "Top Model" główna nagroda pieniężna to 200 tysięcy złotych! Jest to dwa razy większa suma niż w poprzednich edycjach. Uczestniczki i uczestnicy mogą spełnić marzenia o karierze w świecie mody oraz wygrać pieniądze. Nagrodą jest także kontrakt z agencją Selective Management.

Lena Gruczka wygrała srebrny bilet do 12. sezonu "Top Model". Kasia Sokołowska nominowała Lenę do walki o tę nagrodę. W głosowaniu internautów Lena otrzymała największą liczbę głosów od widzów TVN. Laureatka dostała się na bootcamp. Ma szansę dołączyć do ścisłego grona uczestniczek i uczestników, którzy zamieszkają w domu modeli i modelek.

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości