Skazana

Skazana 2: Zaglądamy za kulisy gorącej sesji zdjęciowej!

Skazana

Reporter:
Małgorzata Czop
Źródło:
tvn.pl
Skazana 2: Zaglądamy za kulisy gorącej sesji zdjęciowej!

Alicja wraca do więzienia, by podpalić piekło. Zbliża się 2. sezon serialu Skazana. Zajrzeliśmy z kamerą na plan teasera i plakatu. Zobaczcie, jak wyglądały kulisy!

Skazana 2 przyniesie wiele zwrotów akcji i niespodziewanych wydarzeń. Pojawiliśmy się na planie sesji zdjęciowej i podpytaliśmy aktorów, czego możemy się spodziewać w nadchodzących odcinkach.

Mogę powiedzieć tylko tyle powiedzieć, że Alicja będzie w więzieniu. Będzie chciała w nim zostać.

Będzie najgorzej...

2. sezon Skazanej będzie gorący. Będzie gęsto!

Skazana 2 - co wydarzy się w serialu?

W zakładzie karnym dochodzi do przetasowań personalnych. Kierownikiem penitencjarnym zostaje Hepner, degradując tym samym „Penisa” do roli zwykłego klawisza. Nowy kierownik szybko zyskuje przychylność osadzonych. Jedynie Alicja Mazur podejrzewa w tym podstęp. 

„Penis” w dalszym ciągu ukrywa przed żoną, że to on jest ojcem dziecka „Kosy”. Jak Basia zareaguje na brutalną prawdę? Z wizytą w więzieniu pojawi się ukochany „Pati”, Krystian. Czy Patrycja Cichy spełni marzenie i stanie na ślubnym kobiercu?

Skazana 2 - twórcy i obsada

Projekt od początku rozwijany jest przez Zespół Produkcji Fabularnej. Scenariusz powstawał pod nadzorem Kaśki Śliwińskiej-Kłosowicz. Główną scenarzystką jest Karolina Szymczyk-Majchrzak, z którą współpracują Ewa Popiołek i Hanna Węsierska. Za reżyserię odpowiada nominowany w 2010 r. do Oscara Bartosz Konopka („Nieobecni”, „Pod powierzchnią”, „W głębi lasu”), a za zdjęcia Paweł Flis („Interior”, „Królestwo kobiet”) i Bartek Cierlica PSC („Chrzciny”, „Jak pokochałam gangstera”). Scenografią zajmuje się Maciej Fajst, kostiumami Katarzyna Baran, a charakteryzacją Jolanta Madejska-Witek. Za montaż odpowiedzialni są Andrzej Kowalski PSM i Andrzej Dąbrowski PSM. Kierownikiem produkcji jest Przemysław Malec, a producentem Tomasz Blachnicki („Szadź”, „Królestwo kobiet”). 

Oglądaj serial Skazana w player.pl

Skazana: Agata Kulesza, Ola Adamska i Monika Dawidzuk w wyjątkowym quizie
Skazana: Quiz

Reporter: Małgorzata Czop

Źródło: tvn.pl

Pozostałe wiadomości