Pati: Natalka znika z domu Rulewskich. Czy Pati ją znajdzie?

Źródło:
tvn.pl
PATI: Dzień z Natalką

Podczas warsztatów Pati odbiera telefon do przerażonej Agaty. Natalka zniknęła z domu. Cichy postanawia ją odnaleźć. Wybiera się w ich ulubione miejsce. Dlaczego dziecko postanowiło uciec od Rulewskich?

Co wydarzy się w 4. odcinku?

Pati pomaga Krystianowi pozbyć się auta i zwłok. Oboje żyją teraz w nerwach, Pati traci ciążę. Pojawia się inspektor Molęda. Podejrzewa, że Cichy ma związek z zaginięciem Sony’ego, wcześniej oskarżała go o gwałt, miała motyw, by się go pozbyć. Pati pozostaje nieugięta, dodatkowo próbuje wygrać warsztaty kulinarne w renomowanej restauracji oraz zabiega o kontakt z rodzeństwem. Przy okazji odkrywa, że Rulewscy nie są tak idealni, na jakich się kreują. Natalka ucieka Rulewskiej. Pati musi zerwać się z zajęć, by odszukać siostrę, a Rulewski ma problemy z piciem i jest na odwyku. Dodatkowo między nią a Krystianem dochodzi do spięć i ostatecznie Pati wyprowadza się od Krystiana.

Pati - o czym jest serial?

Główna bohaterka, zanim została pozbawiona wolności, nie miała najłatwiejszej sytuacji życiowej, głównie za sprawą kompletnie niepoukładanej i nieodpowiedzialnej matki – Julity. To na "Pati" spada obowiązek zajmowania się młodszym rodzeństwem – Natalką i Natankiem oraz matką uwikłaną w przestępczy światek i narkotyki. Pomimo przeciwności, nie rezygnuje jednak z walki o marzenia.

Pati - obsada

W obsadzie oprócz Aleksandry Adamskiej pojawią się też między innymi Konrad Eleryk (Krystian), Agnieszka Przepiórska (Julita, matka Pati), Natalia Wolska (Natalka, siostra Pati), Fryderyk Surowiec (Natanek, brat Pati), Ewa Gawryluk (Maria Sobotko), Marek Richter (Tomasz Sobotko), Magdalena Walach (Agata Rulewska), Tomasz Drabek (Marek Rulewski), Filip Gołąb ("Sony"), Grażyna Bułka (Wiesia), Ina Sobala (Majka), Ewa Telega (Mistrzyni) i Tomasz Schimscheiner (Wiktor Walicki).

Pati: "Nie wolno ferować wyroków. Pati miała pecha, nie jest złym człowiekiem". Rozmawiamy z Aleksandrą Adamską
Pati: "Nie wolno ferować wyroków. Pati miała pecha, nie jest złym człowiekiem". Rozmawiamy z Aleksandrą Adamską

Śledź nasz profil na Instagramie.

Źródło: tvn.pl

Pozostałe wiadomości