Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Czy Paweł wróci do Beaty po rozmowie z Marią?

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Ostra rozmowa Marii z Pawłem!

Maria Zięba postanawia wziąć sprawy we własne ręce! Zobaczcie fragment odcinka 3590 serialu "Na Wspólnej" TVN przed emisją w telewizji.

Beata, Paweł i Emil w trudnej sytuacji

Załamana Beata zwierza się Marii, że ma już dość Pawła, który nie myśli o ich chorym dziecku, tylko wymyśla teorie o jej zdradzie! Ziębowa spotyka się z Wójcikiem – w ostrych słowach uświadamia mu, że zachowuje się jak gówniarz! Zamiast pomóc, robi ogromną krzywdę dziecku, które przecież kocha... Paweł się przełamuje - zjawia się w szpitalu, gdzie widzi… bawiącego się z Guciem Emila! Między braćmi dochodzi do ostrej bijatyki!

Oglądaj serial "Na Wspólnej" w Player.pl!

Przypominamy, serial "Na Wspólnej" jest emitowany od poniedziałku do czwartku o 20.15 w TVN!

Zobaczcie także:

Gwiazdy Na Wspólnej o serialu!
Gwiazdy Na Wspólnej o serialu! Odkrywamy tajemnice serialu! Zapytaliśmy aktorów, co przychodzi im na myśl, kiedy słyszą hasło "Na Wspólnej". Jesteście ciekawi? Zobaczcie materiał wideo. Joanna Jabłczyńska (Marta), Ewa Gawryluk (Ewa) Renata Dancewicz (Weronika), Julia (Chatys), Michał Mikołajczak (Darek), Robert Kudelski (Michał), Dawid Czupryński (Bruno) opowiedzieli nam o swoich skojarzeniach. Komu serial na myśl przywodzi na drugi dom, a komu dziedziniec? Dowiecie się z materiału wideo. Przypomnijmy, dokładnie 20 lat temu, 27 stycznia 2003 r., stacja TVN wyemitowała pierwszy odcinek „Na Wspólnej”, a Polacy poznali rodziny Ziębów, Brzozowskich i ich przyjaciół. Na przestrzeni lat, dzięki wiernej widowni, produkcja uplasowała się w czołówce nie tylko najdłużej emitowanych, ale także – co najważniejsze – ukochanych seriali Polaków! Z 20-tką na karku ekipa „Na Wspólnej” nie zwalnia tempa i już szykuje kolejne niespodzianki dla swoich fanów.
Marzec w Na Wspólnej: Zaskakujące zwroty akcji!
Marzec w Na Wspólnej: Zaskakujące zwroty akcji! Czy Kamil Hoffer (Kazimierz Mazur) przestanie pić? Jak potoczą się losy bohaterów ulicy Na Wspólnej? Dowiecie się oglądając zwiastun najnowszych odcinków. Emisja od poniedziałku do czwartku o 20.15 w TVN! Źródło: x news

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości