Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Trwa walka o życie Gucia!

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Uratują życie Gucia?

Czy Gucio przeżyje? Czy lekarze są w stanie uratować mu życie? Obejrzyjcie fragment przed premierą w telewizji.

Waży się los Gucia i... rodziny Wójcików!

Paweł, czekając na wyniki badań synka Maślikowskich, prosi Beatę żeby pojechała do domu i wreszcie odpoczęła. Na osobności pyta Emila, czy jest gotowy zniknąć z ich życia... Jakiś czas później onkolog przekazuje Wójcikom wspaniałą wiadomość – jest pełna zgodność genowa! Mały Oliwier może być dawcą szpiku dla Gucia! Szczęśliwa Beata wtula się w Pawła...

Oglądaj serial "Na Wspólnej" w Player.pl!

Kiedy emisja najnowszego odcinka serialu "Na Wspólnej" w TVN?

Emisja najnowszego odcinka serialu "Na Wspólnej" już dziś o 20.15 w TVN. Prapremiery możecie oglądać codziennie w Player.pl!

Głosuj na serial "Na Wspólnej" w plebiscycie TeleKamery "Tele Tygodnia"!

Nowi bohaterowie w "Na Wspólnej"!

Zobacz też:

Marzec w Na Wspólnej: Zaskakujące zwroty akcji!
Marzec w Na Wspólnej: Zaskakujące zwroty akcji! Czy Kamil Hoffer (Kazimierz Mazur) przestanie pić? Jak potoczą się losy bohaterów ulicy Na Wspólnej? Dowiecie się oglądając zwiastun najnowszych odcinków. Emisja od poniedziałku do czwartku o 20.15 w TVN! Źródło: x news
Gwiazdy Na Wspólnej o serialu!
Gwiazdy Na Wspólnej o serialu! Odkrywamy tajemnice serialu! Zapytaliśmy aktorów, co przychodzi im na myśl, kiedy słyszą hasło "Na Wspólnej". Jesteście ciekawi? Zobaczcie materiał wideo. Joanna Jabłczyńska (Marta), Ewa Gawryluk (Ewa) Renata Dancewicz (Weronika), Julia (Chatys), Michał Mikołajczak (Darek), Robert Kudelski (Michał), Dawid Czupryński (Bruno) opowiedzieli nam o swoich skojarzeniach. Komu serial na myśl przywodzi na drugi dom, a komu dziedziniec? Dowiecie się z materiału wideo. Przypomnijmy, dokładnie 20 lat temu, 27 stycznia 2003 r., stacja TVN wyemitowała pierwszy odcinek „Na Wspólnej”, a Polacy poznali rodziny Ziębów, Brzozowskich i ich przyjaciół. Na przestrzeni lat, dzięki wiernej widowni, produkcja uplasowała się w czołówce nie tylko najdłużej emitowanych, ale także – co najważniejsze – ukochanych seriali Polaków! Z 20-tką na karku ekipa „Na Wspólnej” nie zwalnia tempa i już szykuje kolejne niespodzianki dla swoich fanów.
15 powodów, dla których warto oglądać Na Wspólnej
15 powodów, dla których warto oglądać Na Wspólnej Bo w barze u Ziębów nie szaleje inflacja? I pierogi kosztują nadal 6 zł? A może, dlatego, że gra tam ONA? Posłuchajcie, co na to pytanie co odpowiedzieli aktorzy grający w serialu! A Wy? Dlaczego lubicie oglądać "Na Wspólnej"? Przypominamy, serial emitowany jest codziennie od poniedziałku do czwartku o 20.15 w TVN. Prapremiery czekają na Was w Player.pl! Przypominamy, że dokładnie 20 lat temu, 27 stycznia 2003 r., stacja TVN wyemitowała pierwszy odcinek „Na Wspólnej”, a Polacy poznali rodziny Ziębów, Brzozowskich i ich przyjaciół. Na przestrzeni lat, dzięki wiernej widowni, produkcja uplasowała się w czołówce nie tylko najdłużej emitowanych, ale także – co najważniejsze – ukochanych seriali Polaków! Z 20-tką na karku ekipa „Na Wspólnej” nie zwalnia tempa i już szykuje kolejne niespodzianki dla swoich fanów.

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości