Mój agent

Mój agent: Zobacz relację z sesji zdjęciowej

Mój agent

Źródło:
tvn.pl
Mój agent: Zobacz relację z sesji zdjęciowej

Zapraszamy do świata showbiznesu w nowym serialu "Mój agent". Agenci oraz asystenci z Agencji Aktorskiej Krantz oprowadzą Was po filmowych i teatralnych kulisach. A tymczasem to my zabieramy Was w kuluary sesji zdęciowej!

Zajrzeliśmy z kamerą na sesję zdjęciową do serialu "Mój agent". Na planie byli obecni: Anna Cieślak, Aleksandra Pisula, Marek Gierszał, Maciej Maciejewski, Sylwia Achu, Dawid Ściupidro i Paulina Walendziak. Podpytaliśmy aktorów o serial. Zdradzili nam, o czym będzie opowiadał i dlaczego warto go zobaczyć.

Myślę, że ten serial ujawni ważne tajemnice, szczegóły z życia aktorów, aktorek, celebrytów, celebrytek, co może być bardzo intrygujące i ciekawe...

Jest czterech głównych agentów i każdy ma swój styl.

Warto obejrzeć "Mojego agenta", ponieważ jest to szczery, wzruszający i zabawny, i wartościowy serial. Ale też fajna rozrywka!

Mój agent - o czym jest serial?

Bohaterami serialu są pracownicy prestiżowej warszawskiej agencji AAK. Marek (Marek Gierszał), Aga (Aleksandra Pisula), Gabriel (Maciej Maciejewski) i Mira (Ewa Szykulska) mają pod swoją opieką największe gwiazdy filmu, teatru, telewizji. Dla swoich klientów są gotowi na każde poświęcenie. Negocjują kontrakty, rozwiązują konflikty, potrafią znaleźć wyjście z każdej sytuacji. Ich praca bywa niezwykle wymagająca. Jak powszechnie wiadomo agent gwiazdy nie ma łatwego życia.

Los Agencji Aktorskiej Krantz staje pod znakiem zapytania, gdy umiera jej właściciel, Gustaw (Krzysztof Jasiński). Teraz oprócz codziennych zmagań z niezwykle absorbującymi gwiazdami czwórka agentów będzie musiała walczyć o przetrwanie jednej z najbardziej prestiżowych agencji aktorskich w Warszawie. W tym samym czasie w biurze pojawia się Dorota (Paulina Walendziak) - dorosła córka Marka, której istnienie ukrywał przed swoimi współpracownikami i rodziną. Dla dziewczyny świat planów zdjęciowych, scenariuszy, spotkań z gwiazdami jest tym o czym marzy. Przypadek sprawi, że rozpocznie pracę w agencji, u boku ojca i… wbrew jego woli. Czy rzeczywistość okaże się zgodna z jej wyobrażeniami o kulisach show-biznesu?

Serial „Mój agent” oparty jest na francuskiej produkcji „Dix pour cent”, która we Francji okazała się ogromnym sukcesem. Prawa do adaptacji zostały do tej pory sprzedane do Polski, Korei Południowej, Indonezji, na Bliski Wschód, Filipiny, do Malezji, Turcji i Włoch. Premierę miała w kwietniu również brytyjska wersja.

Mój agent - twórcy

Producentką TVN Warner Bros. Discovery jest Dorota Chamczyk, producentem Lizart Film  Mikołaj Lizut. Reżyseruje Julia Kolberger, autorem zdjęć jest Jakub Giza, autorem tłumaczenia i adaptacji scenariusza Karol Klementewicz we współpracy redakcyjnej z Darią Rogozińską i Dorotą Chamczyk, nadzorującą prace literackie. Za scenografię odpowiada Anna Sitkowska, za kostiumy Krzysztof Łoszewski, za charakteryzację Monika Jan. Kierownikiem produkcji jest Michał “Ryba” Lipski.

Pierwszy odcinek serialu będzie miał swoją premierę w Playerze już 25 grudnia. Kolejne zostaną udostępnione w tygodniowych odstępach.

Jak wyglądają kulisy show biznesu? "Mój agent" w grudniu w playerze!
Jak wyglądają kulisy show biznesu? "Mój agent" w grudniu w playerze!

Źródło: tvn.pl

Pozostałe wiadomości