Mój agent: O aktorstwie, ważnych spotkaniach i tremie. Zobaczcie rozmowę z aktorami serialu [TYLKO U NAS]

Źródło:
tvn.pl
Mój agent: O aktorstwie, ważnych spotkaniach i tremie. Zobaczcie rozmowę z aktorami seriali [TYLKO U NAS]

Ewa Szykulska, Anna Cieślak, Maciej Maciejewski, Aleksandra Pisula i Marek Gierszał zagrali w serialu "Mój agent". To przedstawiciele Agencji Aktorskiej Krantz. Zaprosiliśmy aktorów na wyjątkowe spotkanie, podczas którego opowiedzieli o swoim podejściu do zawodu, doświadczeniach i współpracy z menadżerami.

"Mój agent" to serial, który opowiada o kulisach show biznesu, a przede wszystkim o współpracy agentów z aktorami. Na planie produkcji pojawiły się gwiazdy, które od lat działają w swoim zawodzie i cieszą się dużą popularnością. Ewa Szykulska, Maciej Maciejewski, Aleksandra Pisula i Marek Gierszał wcielają się w ich agentów, a Anna Cieślak jest jedną z asystentek. Zaprosiliśmy ich na rozmowę o aktorstwie i nie tylko.

Nasi aktorzy należą do różnych pokoleń aktorskich. Czy różni się ich podejście do zawodu? Czym dla nich jest aktorstwo.

Cudownym sposobem na życie. Dzięki temu opóźniłam swoje dorastanie. Do tej pory dorośleje, staje się coraz mądrzejsza.

Jeżeli jest coś takiego, że dajemy poczucie, że nie są samotni, to jest dla mnie najpiękniejszy prezent, który mogę dać i otrzymać jednocześnie.

Mój agent, odcinek 1

Aktorstwo przynosi różne wyzwania i w pracy można przeżyć wiele żyć, wcielając się w ciekawych bohaterów. Maciej Maciejewski podkreślił, że dzięki swojemu zawodowi może być zarówno lekarzem i prawnikiem, dzięki czemu nigdy się nie nudzi. Aktorzy podkreślili również, że ich zawód staje się pociągającą odskocznią od życia codziennego i daje chwile oddechu, kiedy na moment można zapomnieć o problemach.

Mój kolega z teatru powtarza: "Słuchajcie, teraz wszystkie problemy zostają tutaj, wszystkie sprawy nie załatwione, a przez następne półtorej godziny do dwóch się bawimy. Nawet jeśli gramy ciężki dramat, to odcinamy się od tego, co mamy nagromadzone z prywatnego życia.

Posłuchajcie całej rozmowy, by dowiedzieć się więcej o aktorskiej wrażliwości i wspomnieniach pierwszych zawodowych doświadczeń.

Mój agent - o czym jest serial?

Bohaterami serialu są pracownicy prestiżowej warszawskiej agencji AAK. Marek (Marek Gierszał), Aga (Aleksandra Pisula), Gabriel (Maciej Maciejewski) i Mira (Ewa Szykulska) mają pod swoją opieką największe gwiazdy filmu, teatru, telewizji. Dla swoich klientów są gotowi na każde poświęcenie. Negocjują kontrakty, rozwiązują konflikty, potrafią znaleźć wyjście z każdej sytuacji. Ich praca bywa niezwykle wymagająca. Jak powszechnie wiadomo agent gwiazdy nie ma łatwego życia.

Los Agencji Aktorskiej Krantz staje pod znakiem zapytania, gdy umiera jej właściciel, Gustaw (Krzysztof Jasiński). Teraz oprócz codziennych zmagań z niezwykle absorbującymi gwiazdami czwórka agentów będzie musiała walczyć o przetrwanie jednej z najbardziej prestiżowych agencji aktorskich w Warszawie. W tym samym czasie w biurze pojawia się Dorota (Paulina Walendziak) - dorosła córka Marka, której istnienie ukrywał przed swoimi współpracownikami i rodziną. Dla dziewczyny świat planów zdjęciowych, scenariuszy, spotkań z gwiazdami jest tym o czym marzy. Przypadek sprawi, że rozpocznie pracę w agencji, u boku ojca i… wbrew jego woli. Czy rzeczywistość okaże się zgodna z jej wyobrażeniami o kulisach show-biznesu?

Mój agent: Poznajcie Agencję Aktorską Krantz. Zosia zaprasza na wycieczkę!
Mój agent: Poznajcie Agencję Aktorską Krantz. Zosia zaprasza na wycieczkę!

Serial „Mój agent” oparty jest na francuskiej produkcji „Dix pour cent”, która we Francji okazała się ogromnym sukcesem. Prawa do adaptacji zostały do tej pory sprzedane do Polski, Korei Południowej, Indonezji, na Bliski Wschód, Filipiny, do Malezji, Turcji i Włoch. Premierę miała w kwietniu również brytyjska wersja.

Mój agent - twórcy

Producentką TVN Warner Bros. Discovery jest Dorota Chamczyk, producentem Lizart Film  Mikołaj Lizut. Reżyseruje Julia Kolberger, autorem zdjęć jest Jakub Giza, autorem tłumaczenia i adaptacji scenariusza Karol Klementewicz we współpracy redakcyjnej z Darią Rogozińską i Dorotą Chamczyk, nadzorującą prace literackie. Za scenografię odpowiada Anna Sitkowska, za kostiumy Krzysztof Łoszewski, za charakteryzację Monika Jan. Kierownikiem produkcji jest Michał “Ryba” Lipski.

Źródło: tvn.pl

Pozostałe wiadomości