Aktualności

Mój agent: Zobacz kulisy odcinka z Magdą Boczarską i Tomkiem Karolakiem

Aktualności

Źródło:
tvn.pl

Bohaterami 5. odcinka serialu Mój agent są Magdalena Boczarska i Tomasz Karolak. Odwiedziliśmy ich na planie. Zobaczcie, jak powstawały sceny w serialu.

Magdalena Boczarska i Tomasz Karolak spotkali się na planie serialu "Mój agent", gdzie wcielili się w postaci noszące ich imiona i nazwiska. Na ile ich bohaterowie będą odzwierciedlać cechy i zachowania aktorów? Porozmawialiśmy z nimi o zaangażowaniu w projekt i rolach, które przyszło im stworzyć.

Magda ekranowa jest zupełnie inna niż Magda rzeczywista. Jest to pewnego rodzaju zabawa formą. Okoliczności, które są wpisane w ten scenariusz, są fikcją.

My gramy tutaj siebie aktorów, a to jeszcze nie jest takie, jacy jesteśmy naprawdę. (...) Rzeczywiście jest coś takiego, że ja tu gram to jak się Karolak zachowuje na planie. Jak przychodzimy do pracy to nie jesteśmy do końca sobą.

Mój agent - co wydarzy się w 5. odcinku?

Magdalena Boczarska i Tomasz Karolak grają w filmie kostiumowym. Produkcja ma ogromny problem. Aktorzy bez przerwy się kłócą! Na plan zostają wezwani agenci obu gwiazd - Agnieszka i Gabriel. Czy uda im się nakłonić Magdę i Tomka do współpracy? Zadania jest wyjątkowo trudne, ponieważ zbliża się dzień realizacji ich wspólnej sceny miłosnej.

Oglądaj odcinek w player.pl.

Śledź naszego Instagrama!

Źródło: tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa

Pozostałe wiadomości