Mój agent: "Siebie jeszcze nie grałam"

Źródło:
tvn.pl

Magdalena Cielecka jest jedną z bohaterek serialu "Mój agent". Spotkaliśmy się z aktorką podczas pracy na planie.

Jak to jest zagrać samą siebie? Czy francuski pierwowzór był drogowskazem? Czego możemy się spodziewać po "Moim agencie"? Rozmawialiśmy z Magdaleną Cielecką o jej pracy przy tym projekcie.

Bardzo się ucieszyłam na tę propozycję, bo siebie jeszcze nie grałam. Tak literalnie siebie, pod swoim imieniem i nazwiskiem. Ale oczywiście nie jestem to do końca ja i myślę, że moi koledzy grający w poszczególnych odcinkach też nie grają swojego życia (...). Trochę się bawimy swoim wizerunkiem.

Mój agent - co wydarzy się w 1. odcinku?

Plan zdjęciowy gotowy, fotograf czeka. Ale gdzie podziewa się Magdalena Cielecka? Gwiazda spóźnia się na sesję zdjęciową, jej agent Gabriel próbuje się z nią skontaktować. Gdy aktorka dociera na miejsce udziela wywiadu, w którym zdradza, że już niebawem wystąpi w filmie samego Quentina Tarantino! Jednocześnie Gabriel otrzymuje niepokojącą informację od amerykańskich producentów.

Każdego dnia pracownicy Agencji Aktorskiej Krantz mierzą się z nieoczekiwanymi wyzwaniami. Kaprysy gwiazd, awantury na planach zdjęciowych, negocjacje kontraktów, uroczyste bankiety to dla nich codzienność. Mira, Marek, Aga i Gabriel to najlepsi agenci aktorscy w Warszawie. Pod swoimi skrzydłami mają największe gwiazdy kina, teatru i telewizji. Niespodziewanie w ich agencji pojawia się Dorota, która w wyniku zbiegu okoliczności zostaje asystentką Agi. Czy wyobrażenie dziewczyny o show-biznesie okaże się zgodne z rzeczywistością?

Oglądaj odcinek w player.pl.

Śledź naszego Instagrama!

Źródło: tvn.pl

Pozostałe wiadomości