Mój agent: Której roli zazdrości Marta Żmuda Trzebiatowska?

Źródło:
tvn.pl
Mój agent: Której roli zazdrości Marta Żmuda Trzebiatowska?

Bohaterką 4. odcinka serialu "Mój agent" będzie Marta Żmuda Trzebiatowska. Zapytaliśmy aktorkę o rolę, której zazdrości, wymarzone miejsce do pracy i przekraczanie granic.

Zawód aktora przynosi wiele wyzwań, ciekawych spotkań i podróży. Marta Żmuda Trzebiatowska opowiedziała nam o swoich doświadczeniach pracy w tym zawodzie. Zdradziła, że jest jedna rola, której zazdrościła swojej koleżance.

Zdolna i piękna Olga Bołądź zagrała Agatę Mróz. (...) Było mi żal, że nikt nie zaprosił mnie na casting. Przez całe życie grałam w siatkówkę. Całą podstawówkę i liceum trenowałam piłkę siatkową. Bardzo dobrze znałam historię Agaty i tę drużynę.

Mój agent: "Lubię przekraczać swoją granicę komfortu"
Mój agent: "Lubię przekraczać swoją granicę komfortu"

Aktorstwo stwarza niesamowite możliwości wcielania się w różne postaci. Daje przestrzeń do emocjonalnych podróży, ale też tych fizycznych wędrówek. Marta Żmuda Trzebiatowska zagrała w serialu "Teraz albo nigdy", który był realizowany na Maderze. W jakim miejscu na świecie chciałaby jeszcze stanąć na planie?

Mój agent: Wymarzone miejsce do pracy Marty Żmudy Trzebiatowskiej
Mój agent: Wymarzone miejsce do pracy Marty Żmudy-Trzebiatowskiej

Mój agent - co wydarzy się w 4. odcinku?

Marta Żmuda Trzebiatowska ma problemy z Urzędem Skarbowym. By spłacić zaległe należności musi jak najszybciej dostać angaż w nowym projekcie. Marek próbuje przekonać młodego reżysera, że rola striptizerki ekolożki w jego filmie idealnie nadaje się dla jego gwiazdy. Marta niedawno urodziła drugie dziecko. Czy zdąży wrócić do formy przed startem zdjęć?

Oglądaj odcinek w player.pl.

Śledź naszego Instagrama!

Źródło: tvn.pl

Pozostałe wiadomości