Mój agent: Danuta Stenka gra Danutę Stenkę. Rozmawiamy z aktorką

Źródło:
tvn.pl
Mój agent: Danuta Stenka gra Danutę Stenkę. Rozmawiamy z aktorką

Danuta Stenka jest jedną z bohaterek 2. odcinka serialu "Mój agent". Aktorka wciela się w samą siebie. Zadaliśmy jej kilka pytań dotyczących produkcji i jej doświadczeń zawodowych.

Czy Danuta Stenka znała francuski pierwowzór? Jak wyglądała jej rola oraz jak postrzega swoją serialową agentkę? Rozmawiamy z aktorką. Zobaczcie materiał.

Moja postać Danuta Stenka gra Danutę Stenkę. Bardzo mi się ten pomysł podoba. Zanim zaczęła się ta praca i padła ta propozycja, nie oglądałam serialu francuskiego, o którym słyszałam i opowiadał mi o nim mój mąż. Nie miałam pojęcia, na czym to polega. Kiedy przeczytałam scenariusze, bardzo mi się to spodobało. Świetny pomysł.

Mój agent: Tak było na planie odcinka z Grażyną Szapołowską i Danutą Stenką
Mój agent: Tak było na planie odcinka z Grażyną Szapołowską i Danutą Stenką

Mój agent - co wydarzy się w 2. odcinku?

Po śmierci Gustawa agenci walczą o zatrzymanie najważniejszych klientów w agencji. Spotkanie Agi z Danutą Stenką nie przebiega po jej myśli. Gwiazda zamierza zrezygnować z roli w filmie, do którego niebawem ruszają zdjęcia. Korzystając z okazji Gabriel próbuje przekonać do wzięcia udziału w tym projekcie Grażynę Szapołowską. W wyniku nieporozumienia obie aktorki decydują się zagrać tę samą rolę w tym samym filmie.

Oglądaj odcinek w player.pl.

Śledź naszego Instagrama!

Źródło: tvn.pl

Pozostałe wiadomości