True Love: Sebastian Borowicz-Skoneczny

True Love: Sebastian

28 LAT

Sebastian jest lekarzem w trakcie specjalizacji z Medycyny Rodzinnej. Pracuje też w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Ważnym elementem jego życia jest sport – trenuje pływanie, kalistenikę, street workout i bieganie. Gra także na gitarze basowej i marzy mu się występ na wielkiej scenie. Apetyt na dalekie podróże zaspokaja okazjonalnie zatrudniając się jako lekarz na statkach pasażerskich.  

True Love: Sebastian

Sebastian bardzo dużo czasu poświęca na pracę. Teraz chciałby się zatrzymać i zrobić coś tylko dla siebie. W programie zamierza przełamać stereotyp nudnego lekarza i udowodnić, że przedstawiciele tej profesji także potrafią się bawić. W relacjach stara się zawsze być otwarty i szczery. Jego bliscy doceniają, że jest świetnym słuchaczem oraz wiernym przyjacielem. Z natury jest spokojny – ciężko wyprowadzić go z równowagi. Lubi żartować i najczęściej jest wesoły, ale zdarza mu się wzruszyć, szczególnie podczas oglądania filmów. Może dlatego postrzega siebie jako marzyciela-romantyka. Bywa pedantyczny w swoich planach. Lubi mieć wszystko dokładnie przemyślane – bez harmonogramu ani rusz! W ludziach denerwuje go brak zdecydowania. 

Związki zawsze traktuje bardzo poważnie. Najdłuższy trwał 4 lata i zakończył się z powodu braku swobody i przestrzeni na jego pasje. Szuka partnerki o naturalnej urodzie, z dystansem do jego żartów i życia. Sebastian jest w trakcie budowy domu, w którym chciałby zamieszkać ze swoją wybranką. 

Pozostałe wiadomości