True Love: Oliwia Ścierczak

24 lata

POZNAŃ

Oliwia z wykształcenia jest prawniczką, ale zawodowo zajmuje się rozpisywaniem diet i planów treningowych. W wolnych chwilach uwielbia gotować i piec, zwłaszcza dla przyjaciół i rodziny. Jej ogromną pasją jest sport – z sukcesami trenowała biegi długodystansowe i sporty sylwetkowe.

Oliwia jest duszą towarzystwa i najlepiej odnajduje się w otoczeniu ludzi. W przyjaźni jest oddana, zawsze wysłucha i doradzi w trudnych sytuacjach. Mówi, że brakuje jej asertywności – często przedkłada dobro innych nad swoje. Jest uparta i niecierpliwa, często najpierw działa, a później myśli o konsekwencjach. Jest typową romantyczką, urzekają ją mężczyźni którzy bezinteresownie i spontanicznie obdarowują ją kwiatami, uwielbia romantyczne randki.

True Love: Oliwia Ścierczak

Singielką jest od 4 lat, a dotychczasowe związki kończyły się bolesnymi zawodami miłosnymi. Ostatni partner bardzo ją zranił, gdy okazało się, że szuka tylko przygody, w dodatku nie tylko z nią. Jeszcze niedawno przelotne romanse były dla niej normalnością, jednak teraz poczuła, że czas znaleźć kogoś bliskiego i wkroczyć w poważną relację. Chciałaby być dla kogoś księżniczką.

Pozostałe wiadomości