True Love: Mateusz Łaska

26 LAT

Mateusz ma wykształcenie socjologiczne, a zawodowo spełnia się z sukcesami jako piłkarz. Niestety kontuzja wymusiła przerwę od futbolu. Obecnie pracuje jako importer win, co stało się także jego pasją. 

W grupie znajomych jest zawsze liderem. Czuje, że gdzie się nie pojawi, ludzie za nim podążają. Szybko zdobywa ich sympatię i zaufanie. Uwielbia imprezy i kocha tańczyć, szczególnie latino. Przebywanie wśród ludzi relaksuje go, a imprezy potrafi pogodzić ze sportową karierą. Mateusz jest dowcipnisiem, sypie żartami jak z rękawa. Jest też bardzo emocjonalny i wiele rzeczy go wzrusza – od filmów po mecze. Dużą rolę w jego życiu odgrywają rodzina i tradycje. 

True Love: Mateusz

Był w 3 poważnych związkach. Dla jednej dziewczyny zrezygnował z wyjazdu do Londynu i gry w angielskiej lidze. Singlem jest od 3 lat. Twierdzi, że przy podrywaniu nie ma sobie równych, startuje do każdej, która mu się spodoba, bez znaczenia czy jest to „jego liga”. Nie zaprzecza, że ma opinię podrywacza. Idealna kobieta według Mateusza to wysoka blondynka o zadbanej sylwetce, szczera i mądra życiowo. 

Pozostałe wiadomości