True Love: Marcin Leszczyński

True Love: Marcin Leszczyński

28 LAT

ZABRZE

Marcin obecnie jest piłkarzem półzawodowym, choć jego wcześniejszym pomysłem na życie było wojsko. Niestety zawód żołnierza go rozczarował, więc niedługo po ukończeniu szkoły porzucił tę pracę.

Marcin ma wyraziste poglądy i kieruje się w życiu konkretnymi zasadami. Jest lojalny i troskliwy, a najważniejsza dla niego jest rodzina. Jego motto życiowe to: „Lepiej być nienawidzonym za to, kim się jest, niż kochanym za to, kim się nie jest”. Lubi imprezować i nie ukrywa, że nie ma wtedy hamulców. Ma zdolności przywódcze, co potwierdza rola kapitana w jego drużynie piłkarskiej.

Zakochany był tylko raz, niestety narzeczona sprawiła mu ogromny zawód miłosny. Od tego czasu randkuje, ale nic poważnego z tego nigdy nie wyszło. Marcin pragnie się ustatkować, a jego wybranka powinna być, jak sam mówi „dobrym materiałem na żonę”, ale nie ma nic przeciwko, by spełniała się zawodowo. Marzy o posiadaniu szczęśliwej rodziny, którą będzie mógł utrzymywać. Nie liczy się dla niego wygląd kobiety, najważniejsze są charakter i dobre serce.

True Love: Marcin Leszczyński
Pozostałe wiadomości