True Love: Maksym Skripkin

28 LAT

Maksym przeprowadził się do Polski 10 lat temu na studia. Ułożył sobie życie w Warszawie, gdzie pracuje jako specjalista e-commerce oraz agent nieruchomości. Poza pracą, czas wypełnia mu sport, który jest jego wielką pasją. Interesuje go również tematyka rozwoju osobistego i psychologia. 

True Love: Maksym

Jest chłopakiem, przy którym każda dziewczyna poczuje się bezpiecznie – wysoki, muskularny, uczciwy wobec siebie i innych. Nie waha się także stanąć w obronie swoich bliskich. Z natury jest sangwinikiem – stara się żyć chwilą, z zasady jest uśmiechnięty i pogodny. Świetnie odnajduje się w towarzystwie, zawsze ma dużo do powiedzenia i bardzo szybko zjednuje sobie ludzi. W grupie stawia się na pozycji lidera. Jest świadomy tego, że mężczyźni widzą w nim konkurencję, ale on lubi rywalizować i udowadniać swoją wyższość.  

Był w kilku poważnych związkach, w tym jednym narzeczeńskim. W programie bardzo chciałby znaleźć swoją drugą połówkę. Wygląd kobiety nie ma dla niego znaczenia. Najważniejsze jest, żeby kobieta była szczera, zaradna i miała swoje pasje. 

Pozostałe wiadomości