True Love: Klaudia Majchrzak

27 LAT

Klaudia to ambitna i zapracowana bizneswoman. Jest specjalistką ds. sprzedaży kredytów i leasingu. W ostatnim czasie wzięła udział w konkursie Miss Województwa Dolnośląskiego, otrzymując tytuł Trzeciej Wicemiss. Większość swojego wolnego czasu spędza z przyjaciółmi. Wspólnie z nimi organizuje spontaniczne wypady i dalsze podróże. Zimą szusuje na nartach i snowboardzie, a latem kite pochłania ją bez reszty.

True Love: Klaudia

Klaudia jest szczególnie dumna ze swojej niezależności, na którą pracowała latami. Od dziewiętnastego roku życia jest samodzielna, a swój sukces zawdzięcza sobie samej. Ostatnie lata spędziła wyrabiając normy, jednak czuje, że to czas, by zmienić coś w życiu, wyrwać się z codziennej monotonii i przeżyć młodość na najwyższych obrotach. Jest romantyczką z mocnym charakterem i miękkim sercem. W wielu kwestiach jest idealistką.  

True Love: Klaudia

Do tej pory Klaudia była w dwóch poważnych związkach. Singielką jest od roku i, pomimo rozczarowań, wciąż marzy o prawdziwej miłości. W kontaktach z mężczyznami jest wymagająca i wybredna. Nie chce wchodzić w relacje bez przyszłości. Pragnie związku opartego na zaufaniu, poczuciu bezpieczeństwa i szczerej miłości. Jej ideał jest przedsiębiorczy, empatyczny i wysportowany. 

Pozostałe wiadomości