True Love: Karina Dębowska

25 LAT

Karina zdobyła dyplom z kosmetologii, a teraz kończy studia na kierunku zarządzanie. W przyszłości chciałaby połączyć te dwie profesje. Obecnie pracuje także w sprzedaży i jest hostessą. 

Jej wielką pasją są wyścigi konne i wszystko, co z nimi związane: konie, jazda konna, oraz moda i kultura, w szczególności charakterystyczne nakrycia głowy. Sama robi fascynatory inspirowane kolekcjami Ascot. Kocha także żeglarstwo.

Uwielbia imprezy, zarówno domówki, jak i clubbing. Jest typem księżniczki i atencjuszki. Lubi być rozpieszczana i gdy się o nią zabiega. Niestety w rzeczywistości to ona często walczy o względy. Bywa bezwzględna, ale tylko, gdy ktoś zajdzie jej za skórę. Nie ma problemu z rozkochaniem w sobie mężczyzny, ma na koncie kilka złamanych serc. 

True Love: Karina

Karina ma za sobą 3 poważne związki, jednak za każdym razem, nie dostawała tego, czego oczekiwała i dochodziło do rozstania. Bardzo szybko przyzwyczaja się do drugiego człowieka, przez co natychmiast się zakochuje. Jest długodystansowcem, chce stworzyć związek na zawsze i założyć rodzinę. Jej największym marzeniem jest założyć suknię ślubną oraz mieć trójkę dzieci.

Pozostałe wiadomości