True Love: Filip Luwański

True Love: Filip Luwański
True Love: Filip Luwański
34 LATA

Filip pracuje jako kierownik produkcji w firmie zajmującej się instalacjami metalowymi, a po godzinach szkoli się w profesji stolarza. Niekończące się pokłady energii pożytkuje trenując MMA i boks oraz tańcząc bez wytchnienia na festiwalach. Jest wręcz fanatykiem muzyki elektronicznej. 

Cechują go pozytywne nastawienie do życia i ogromne poczucie humoru oraz dystans do siebie. Przedstawia siebie jako wyluzowanego ziomka, prawdziwego, świadomego własnej wartości. Uwielbia być w centrum zainteresowania i schlebia mu popularność. Jest głośny i ekstrawertyczny, co nie przeszkadza mu jednak, żeby wysłuchać drugą osobę i służyć dobrą radą. 

True Love: Filip Luwański
True Love: Filip Luwański

Przez pewien czas uważał, że pocałunek to nie zdrada, ale jego była dziewczyna wyprowadziła go z błędu. Filip był w 2 poważnych związkach, a ostatni z nich był źródłem nerwów i nieporozumień. Postanowił więc popracować nad emocjami i nauczyć się przebywać sam z sobą. Teraz jest już gotowy wejść w nowy związek. Jego największym marzeniem jest założenie pełnej, szczęśliwej rodziny. 

podziel się:

Pozostałe wiadomości