True Love: Dawid Frei 

29 LAT

KRAKÓW

Dawid na co dzień studiuje psychologię oraz inwestuje na giełdzie. Jest człowiekiem wielu pasji i artystyczną duszą. Ma wielkie zamiłowanie do muzyki – od dziecka pisze teksty i śpiewa. Jest także poetą. Inspirują go motywy grozy i horroru, stąd też zainteresowanie demonologią. Jest bardzo aktywny, dużo czasu spędza na korcie tenisowym.

Dawid jest szczerym do bólu i pewnym siebie mężczyzną. Jest konsekwentny w swoich działaniach, wytrwale dąży do celu i rzadko narzeka. Wie, że życie jest tylko jedno i należy wykorzystać każdą chwilę. Jego mottem jest: „lepiej coś zrobić i żałować niż żałować, że się tego nie zrobiło”. Dawid uwielbia poznawać nowych ludzi, a w drugim człowieku bardziej ceni sobie czyny niż słowa. Można na nim polegać, chociaż niektórzy uważają go za zbyt pewnego siebie cynika. Jego wielkim marzeniem są dalekie podróże, najbardziej interesuje go poznanie krajów afrykańskich, Japonii i USA.

Ma za sobą 3 poważne związki, a singlem jest od półtora roku. Dawid nie zakochuje się łatwo. Zanim odda się uczuciom, musi bardzo dobrze poznać drugą osobę. W relacjach damsko-męskich jest nieco staroświecki, uważa że w dzisiejszych czasach trudno znaleźć prawdziwą miłość. Od swojej wybranki oczekuje akceptacji i ambicji. Bardzo zależy mu na wspólnych pasjach. Chciałby, żeby jego związek opierał się na przyjaźni, szczerości i wzajemnym mobilizowaniu się.

Pozostałe wiadomości