True Love: Wielki Finał! Kto odnalazł miłosć w porgramie?

Za nami ostatni odcinek True Love! Wreszcie wiemy, które pary połączyła prawdziwa miłość.

Po wielu tygodniach miłosnych wzlotów i upadków w grze zostały cztery pary: Oliwia i Marcin, Sara i Kuba, Maksym i Klaudia oraz Gigi i Kamil. Każdy z duetów miał szansę zawalczyć o główną nagrodę - 100 tysięcy złotych. Po tygodniach spędzonych na karaibskiej wyspie wypełnionych miłosnymi wzlotami, trudnymi wyborami i bolesnymi rozczarowaniami, uczestnicy podeszli do ostatniego badania na wykrywaczu kłamstw. Każda z osób usłyszała decydujące pytanie: „Czy w domu True Love odnalazłeś/odnalazłaś prawdziwe uczucie?” Te pary, które wspólnie odpowiedziały twierdząco, a ich odpowiedzi okazały się prawdziwe, zostały zwycięzcami pierwszej, polskiej edycji True Love!

Kto zobaczył zielone światło?

TRUE LOVE - WIELKI FINAŁ - ZDJĘCIA

Największym zaskoczeniem był brak zgodności w parze Maksyma i Klaudii. Dziewczyna tuż przed finałem wyznała Sarze, że zakochała się w swoim partnerze, ale bardzo się obawiała jego odpowiedzi na decydujące pytanie. Okazało się, że bezzasadnie, bo Maksym zobaczył zielone światło. Klaudia była w szoku, kiedy jednak okazało się, że to jej odpowiedź zapaliła czerwone światło.  Pozostałe pary były jedno myślne, tyle że Kuba i Sara zgodnie oświadczyli, że nie widzą się w związku.

True Love Wielki Finał: Sara i Kuba
True Love Wielki Finał: Sara i Kuba

Zwycięzcy True Love!

Ten wieczór okazał się wyjątkowy dla dwóch par! Oliwia i Marcin oraz Gigi i Kamil odpowiedzieli zgodnie z prawdą, że odnaleźli swoją prawdziwą miłość i tym samym wygrali pierwszą edycję True Love!

True Love Wielki Finał: Oliwia i Marcin
True Love Wielki Finał: Oliwia i Marcin
True Love Wielki Finał: Gigi i Kamil
True Love Wielki Finał: Gigi i Kamil

Dłuższe odcinki czekają w player.pl!

Pozostałe wiadomości