True Love: Sara Urban

21 LAT

WROCŁAW 

Sara to istny człowiek orkiestra. Na co dzień studiuje socjologię, pracuje w sprzedaży telefonicznej i udziela korepetycji. Wolny czas poświęca na liczne zainteresowania. Tuż po osiemnastce zrobiła prawo jazdy na motocykl i kupiła własną maszynę. Tą pasją zaraził ją tata. Scena to jej najszczęśliwsze miejsce na ziemi, śpiewa od dziecka, czy to na karaoke, czy w zespole, który założyła z koleżankami    z liceum. Nie wyobraża sobie życia bez siłowni i podróży. 

Jest charyzmatyczną, odważną, zaradną i pełną dystansu do siebie wariatką. Cechuje ją totalna bezpośredniość. Jak sama mówi „nieraz zdarzyło jej się podrywać chłopaków tekstami niczym pijany wujek na weselu”. Jednocześnie jest oczytaną romantyczką, a dla swojego partnera i przyjaciół potrafi pokazać wrażliwą i troskliwą stronę. 

True Love: Sara Urban

Singielką jest już pół roku. Jej dwa dotychczasowe związki były całkowicie skrajne – jeden wybuchowy i pełen spięć, drugi spokojny jak życie emerytów. Ona jednak szuka czegoś pośrodku. Mimo tego, że jest otwarta, nie zakochuje się łatwo. W mężczyznach największą rolę dla niej odgrywa sylwetka. Szuka bratniej duszy z podobnym poczuciem humoru, mężczyzny który będzie jej najlepszym przyjacielem i partnerem na całe życie.

Pozostałe wiadomości