True Love: Martyna Zawadzka

31 LAT

WARSZAWA

Martyna spełnia się w roli asystentki managera w ekskluzywnym salonie jubilerskim. Dużo radości daje jej także gotowanie i pieczenie, a czekoladę uważa za lek na całe zło tego świata. Dla równowagi kocha być aktywna fizycznie, niedawno ukończyła Runmageddon, planuje także półmaraton oraz start na ekstremalnej trasie rowerowej. Bardzo dużo spaceruje ze swoim psem, którego przygarnęła ze schroniska.

Na pierwszy rzut oka Martyna jest miła i spokojna, ale to tylko pozory. W rzeczywistości to temperamentna dziewczyna ze Śląska! Jest pełna życia i konkretna, a jej autentyczność jest jej największym atutem. Ma w sobie dużo dziecięcego entuzjazmu, który bezustannie pielęgnuje. Uwielbia imprezy na powietrzu, taniec, szaleństwo i zabawę do białego rana. Jest osobą bardzo empatyczną, ma tendencję do usprawiedliwiania ludzi i wzruszania się na filmach.

Uwielbia być w związku, a życie singielki w ogóle do niej nie przemawia. Ma za sobą dwa związki, w tym jeden 12-letni. Odkąd jest singielką, często korzysta z aplikacji randkowej, niestety wśród wielu kandydatów nie było tego jedynego. Lubi romantyczne randki, ale to na tych ekstremalnych bawi się najlepiej. Szuka pewnego siebie mężczyzny, z otwartą głową i wychodzącego z inicjatywą na wspólne, aktywne spędzanie czasu.  

True Love: Martyna Zawadzka
Pozostałe wiadomości