True Love: Filip Dziubarczyk 

24 LATA

POZNAŃ

Filip ukończył budownictwo, ale jego droga zawodowa potoczyła się jednak inaczej i obecnie pracuje jak agent nieruchomości. Daje mu to wiele satysfakcji, podobnie jak DJ-ing, który jest jego największą pasją. W przeszłości z sukcesami trenował karate.

Filip jest typem energetycznej gaduły. Wszędzie go pełno, twierdzi, że jest elokwentny i zabawny. Lubi zwracać na siebie uwagę, ale potrafi też dostosować się do towarzystwa. Mówi o sobie, że jest kołem napędowym każdej imprezy. A jeśli imprezy, to techno-trance i 48-godzinne aftery. Jest spontaniczny, potrafi wsiąść do auta i pojechać do innego miasta, a nawet kraju. Jego ukrytym talentem jest doradzanie znajomym w kryzysach związkowych, jest samozwańczym terapeutą par. Filip jest bardzo rodzinny, najważniejszą dla niego osobą jest mama, jednak od dawna jest już samodzielny.  

Największym marzeniem Filipa jest miłość. Do programu idzie w jednym celu - żeby odnaleźć drugą połówkę. Nie jest typem romantyka, ale zdarza mu się kupić kwiaty ukochanej, bo wie, że dziewczyny tego potrzebują. Idealna kobieta dla Filipa to zabawna wariatka, z którą nigdy nie kończą się tematy do rozmów. Chciałby, żeby jego wybranka, była jego najlepszą przyjaciółką.

True Love: Filip Dziubarczyk
Pozostałe wiadomości